Fast Color Primer | Ochronny spray przed koloryzacją 100ml
Fast Color Primer | Ochronny spray przed koloryzacją 100ml 43,99 zł

Alfaparf Fast Color Primer | Ochronny spray przed koloryzacją 100ml

43,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Alfaparf Evolution of the Color
Opis
Przygotuj swoje włosy do koloryzacji jak profesjonalista z Alfaparf Fast Color Primer! Ten innowacyjny produkt to klucz do uzyskania jeszcze lepszych efektów farbowania.
Alfaparf Fast Color Primer opakowaniu to specjalistyczny preparat, który przygotowuje włosy do procesu koloryzacji, zwiększając absorpcję koloru i jego trwałość. Jego unikalna formuła sprawia, że kolor jest bardziej intensywny i równomierny, a włosy pozostają zdrowe i pełne blasku. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują salonowych efektów w domowym zaciszu.

Zalety stosowania Alfaparf Fast Color Primer:Zwiększa absorpcję i trwałość koloru. • Zapewnia intensywność i równomierność koloru. • Chroni włosy podczas koloryzacji. • Idealny do użytku przed farbowaniem włosów. • Łatwy w aplikacji.

Alfaparf Milano to uznana włoska marka, specjalizująca się w profesjonalnych produktach do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Ich innowacyjne formuły łączą zaawansowaną technologię z włoskim poczuciem stylu, dostarczając niezrównanej jakości produkty.

Pojemność:
100ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.