Bond Perfector No. 2 | Utrwalacz wiązań siarczkowych 2000ml
Bond Perfector No. 2 | Utrwalacz wiązań siarczkowych 2000ml 879,92 zł

Olaplex Bond Perfector No. 2 | Utrwalacz wiązań siarczkowych 2000ml

879,92 zł

Nie jest już dostępny

Zobacz pozostałe produkty z linii: Olaplex
Opis
Olaplex Bond Perfector No. 2 to utrwalacz wiązań siarczkowych. Kosmetyk współgra z Olaplex No. 1 i zapewnia bezpieczną koloryzację bez obawy o zniszczenie włosów. Po zabiegu kosmyki stają się mocne, gładkie i pełne zdrowego blasku.

Olaplex Bond Perfector No. 2 ma za zadanie chronić i wzmacniać dopiero co naprawione mostki dwusiarczkowe we włosie. Sprawia, że włosy stają się gładkie, miękkie, błyszczące. W swoim składzie posiada ten sam składnik aktywny, co pierwszy krok Olaplex. Nie jest to aktywator, odżywka, produkt neutralizujący czy scalający. Jest jednak konieczny aby uzyskać efekt zdrowych, błyszczących włosów.

Po zastosowaniu Bond Multiplier No. 1 należy zawsze nałożyć na włosy Bond Perfector No. 2! W innym wypadku nie jest możliwe odżywienie i regeneracja włosów. Po wykonaniu zabiegu zawsze należy umyć włosy szamponem, ponieważ Bond Perfector No. 2 działa na wewnętrzną strukturę włosa. O tę zewnętrzną należy zadbać przy pomocy szamponu i odżywki.

Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność:
2000ml
Sposób użycia
Jest to drugi krok w ramach systemu Olaplex stosowany na myjce fryzjerskiej.

• Nałóż go po zakończeniu wszelkich wcześniejszych procesów i spłukaniu innych preparatów.
• Nałóż sporą ilość nr 2 i dokładnie przeczesz włosy.
•Następnie pozostaw na włosach przez co najmniej 10-20 minut. Pamiętaj, że im dłużej preparat pozostaje na włosach, tym jest skuteczniejszy.

• (W stosownych przypadkach: toner) Jeżeli specyfikacje podają, że nie należy myć włosów szamponem po użyciu tonera, zastosuj nr 2 przed tonerem. Jeżeli zgodnie z instrukcjami nie należy myć włosów szamponem, wówczas spłucz pasemka, nałóż nr 2 na co najmniej 10-20 minut, dokładnie umyj włosy szamponem raz lub DWA RAZY (problemy związane z brakiem działania tonerów najczęściej wynikają z niewystarczającego umycia włosów), a następnie nałóż toner, spłucz włosy i nałóż odżywkę.
• Jeżeli możesz umyć włosy szamponem po zastosowaniu tonera (w zależności od marki), wówczas spłuczesz pasemka, zastosujesz toner, pozostawisz go na włosach, spłuczesz i zastosujesz nr 2, po czym pozostawisz go na włosach przez co najmniej 10-20 minut, umyjesz włosy szamponem i nałożysz odżywkę zgodnie ze zwyczajowym trybem.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco