Kérastase Blond Absolu

liczba produktów: 21
Kérastase Blond Absolu

Dowiedz się więcej o Kérastase Blond Absolu: czytaj

Dla kogo kosmetyki Kérastase BLOND ABSOLU?

Seria BLOND ABSOLU została stworzona z myślą o włosach blond. Unikalna kombinacja kwasu hialuronowego oraz wyciągu z kwiatu szarotki alpejskiej dogłębnie odżywia włókna kosmyków oraz neutralizuje niechciane odcienie. Efekt - nieskazitelny blond, który uwodzi, zachwyca i prowokuje!

Kérastase BLOND ABSOLU to pierwsza gama wśród produktów Kerastase stworzona wyłącznie do pielęgnacji włosów rozjaśnianych - wszystkich włosów koloru blond, każdego typu i odcienia. Teraz możesz się ośmielić pójść na całość lub tylko spróbować.

Zachowaj idealny blond i postaw na pielęgnację

BLOND ABSOLU jest pierwszą gamą produktów, która zaspokaja najistotniejsze potrzeby pielęgnacji włosów koloru blond – pielęgnację włókien ORAZ ochronę odcienia. Pierwszą, która czerpie potwierdzone badaniami korzyści regeneracyjne płynące z kwasu hialuronowego i szarotki alpejskiej o naturalnej odporności – dla zapewnienia maksymalnej pielęgnacji rozjaśnienia. 

Na jaki blond masz dziś ochotę?

Kolor blond jest zróżnicowany. Nie ma jednego odcienia blondu, nie ma jednego obrazu piękna i kobiecości. I to nas inspiruje. Po raz pierwszy tworzymy gamę produktów do pielęgnacji włosów dedykowaną różnorodności koloru blond; dla każdego koloru blond, każdego stylu i odcienia. Rezultatem jest BLOND ABSOLU, pionierska gama produktów do pielęgnacji i utrzymania odcienia dla najbardziej dopasowanego i rozjaśnionego koloru blond.

W skład serii wchodzą:

KĄPIEL LUMIÈRE

KĄPIEL ULTRAVIOLET

ODŻYWKA CICAFLASH

MASKA ULTRAVIOLET

SERUM CICAPLASME

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Kérastase Blond Absolu (21)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: