Paddle Brush | Ceramiczna płaska szczotka do włosów
Paddle Brush | Ceramiczna płaska szczotka do włosów 62,99 zł

MoroccanOil Paddle Brush | Ceramiczna płaska szczotka do włosów

62,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Wysoki stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
MoroccanOil Ion Ceramic Paddle Brush to ceramiczna płaska szczotka do stylizacji włosów.

Szczotka do stylizacji i rozczesywania włosów MoroccanOil Ion Ceramic przeznaczona jest do każdego rodzaju i długości włosów. Zapewnia łatwe i bezbolesne rozczesywanie kosmyków. Jonizujące właściwości szczotek ceramicznych pozwalają na równomierne rozprowadzanie ciepła, skracając tym samym czas suszenia. Stosowanie szczotki MoroccanOil zapewnia kosmykom blask. Ukryta w rączce końcówka do rozdzielania ułatwia stylizację i suszenie.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.