Brush | Pędzel do aplikacji masek i peelingów
Brush | Pędzel do aplikacji masek i peelingów 64,99 zł

Ecooking Brush | Pędzel do aplikacji masek i peelingów

64,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Ciało
Opis
Ecooking Brush to pędzel do aplikacji masek i peelingów.

Pędzel wykonany jest z syntetycznych pasm włosów, które są przyjazne dla alergików. Pędzelek ułatwia równomierne nałożenie maski na twarz i pozwala zaoszczędzić produkty. Dzięki nakładaniu pędzlem używamy mniejszej ilości produktu, pędzelek nie wchłania produktu tak, jak robi to skóra dłoni. Bardziej higieniczne jest nakładanie pędzlem niż palcami, o ile po użyciu dokładnie czyścisz pędzelek wodą.
Sposób użycia
Zanurz pędzelek w produkcie do maski i nałóż warstwę równomiernie na całą twarz i szyję. Pamiętaj, aby po użyciu zawsze dokładnie umyć pędzel wodą. Po wyczyszczeniu pędzla pozostaw go główką szczoteczki skierowaną w dół. W ten sposób zapobiegasz gromadzeniu się wody na spoinie i poluzowaniu główki pędzla.
Skład
Pędzel składa się z syntetycznych pasm włosów, które są najbardziej przyjazne dla alergików.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.