Brush Cleansing Palette | Silikonowa tarka do czyszczenia pędzli
Brush Cleansing Palette | Silikonowa tarka do czyszczenia pędzli 56,99 zł

Real Techniques Brush Cleansing Palette | Silikonowa tarka do czyszczenia pędzli

56,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Strefa Niskich Cen
Opis
Dzięki silikonowej tarce Brush Cleansing Palette, w dokładny sposób pozbędziesz się zanieczyszczeń z powierzchni swoich pędzli. Piękny makijaż zaczyna się od dobrych i czystych pędzli. Tarka ma wyprofilowany i ergonomiczny kształt, a specjalnie zaprojektowane kolce docierają do najdalszych zakamarków włosia pędzli.

Tarka jest delikatna, nie powoduje uszkodzenia ani odkształceń włosia. Wyposażona w 3 różne powłoki, które dają możliwość mycia wielu rodzajów pędzli - w każdym rozmiarze i o każdym rodzaju włosia. Dokładnie czyści i usuwa wszystkie produkty do makijażu, nawet te wodoodporne.

Wymiary: ok. 15 x 9 cm
Sposób użycia
• Na paletę nałóż żel do mycia pędzli i dodaj odrobinę ciepłej wody,
• Przesuwaj pędzlem po powierzchni tarki, aż będzie czysty,
• Nadmiar produktu spłucz ciepłą wodą.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.