SilkCut Rainbow 6,35” | Degażówki fryzjerskie
SilkCut Rainbow 6,35” | Degażówki fryzjerskie 299,92 zł

Olivia Garden SilkCut Rainbow 6,35” | Degażówki fryzjerskie

299,92 zł

Nie jest już dostępny

Zobacz pozostałe produkty z linii: Szczotki i inne
Opis
Olivia Garden Silkcut Rainbow 6,35” Thinner to profesjonalne degażówki fryzjerskie.

Degażówki posiadają 28 ostrych ząbków, a do tego mikroząbkowanie na każdym z nich. Efekt - skuteczne i szybkie cieniowanie i przerzedzanie konkretnych pasm.

Ostrza degażówek zostały powleczone tytanem, przez co cieniowanie włosów staje się niezwykle precyzyjne, równe, powtarzalne i szybkie. Ostrość narzędzia nie ulega zmianom przez długi okres czasu. Twardy materiał minimalizuje uszkodzenia mechaniczne - upadek nożyczek czy uderzenie w nie czymś twardym nie wyrządzą im krzywdy i przez cały okres pracy będą prezentować się nieskazitelnie i profesjonalnie.

Ekstremalnie ostre degażówki Olivia Garden Silkcut Rainbow 6,35” Thinner gwarantują pewną pracę i szybkie efekty przerzedzenia pasm w pożądanych miejscach. Narzędzie wykonane jest ręcznie z najlepszej japońskiej stali. Ostre krawędzie, twarda stal i ręczne precyzyjne wykończenie - to wszystko sprawia, że degażówki marki Olivia Garden są niezastąpioną pomocą fryzjerską w każdym salonie.

Uchwyt degażówek jest zaprojektowany w sposób ergonomiczny, zmniejsza napięcie w nadgarstku i powoduje, że ręka męczy się o wiele wolniej. Narzędzie posiada także mikroregulowane pokrętło naprężenia, które umożliwia zwiększenie precyzji cięcia.

Degażówki fryzjerskie Olivia Garden Silkcut Rainbow 6,35” Thinner to limitowana edycja standardowych nożyczek. Posiadają wielobarwny, tęczowy, lekko różowy odcień, mieniący się z każdym ruchem. Niesamowity wygląd i profesjonalna skuteczność - to właśnie otrzymasz od uznanej na całym świecie marki Olivia Garden.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco