Silkomb | Profesjonalny grzebień fryzjerski silikonowy PRO40
Silkomb | Profesjonalny grzebień fryzjerski silikonowy PRO40 23,99 zł

Ponik'S Silkomb | Profesjonalny grzebień fryzjerski silikonowy PRO40

23,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Rodzaj
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Profesjonalny grzebień fryzjerski silikonowy Ponik'S Silkomb PRO40.

Niesamowicie przyjemny w użyciu silikonowy grzebień. Delikatnie i sprężyście prześlizguje się po włosach, rozczesuje je i nie ciągnie pasm.

Wysoka jakość materiałów, z których został wykonany grzebień fryzjerski Silkomb zapewnia antystatyczność, odporność na wysoką temperaturę i działanie środków chemicznych.

Wymiary:
23,5 x 5cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.