Squirt Happy Hair Emoji | Mini szczotka do włosów - w żółte emotikony
Squirt Happy Hair Emoji | Mini szczotka do włosów - w żółte emotikony 17,79 zł

Wet Brush Squirt Happy Hair Emoji | Mini szczotka do włosów - w żółte emotikony

17,79 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Szczotka rozplątująca włosy The Wet Brush Squirt MINI w wersji kompaktowej. Do torebki, w podróż, dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

Kultowe szczotki The Wet Brush wykonane z super cienkich, elastycznych włókien IntelliFlex, zakończone nakładkami SoftTips masują skalp i poprawiają wnikanie pielęgnacyjnych substancji odżywczych. Inteligentne włosie szczotki przeciwdziała uszkodzeniom włosa i sprawia, że szczotkowanie jest przyjemne jak nigdy wcześniej.

Szczotki mogą być używane do czesania włosów zarówno sztucznych, jak i naturalnych. Nie stosuj szczotki podczas suszenia włosów, ponieważ wysoka temperatura jest szkodliwa dla włosia.

Szczotka dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Wymiary szczotki:
- długość całkowita szczotki: 13,5cm
- szerokość szczotki: 5,8cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.