Txture Pro | Szczotka do włosów - złota
Txture Pro | Szczotka do włosów - złota 27,99 zł

Wet Brush Txture Pro | Szczotka do włosów - złota

27,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Szczotka ta może być z powodzeniem stosowana w domu - daje efekty jak po wizycie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jej inteligentne włókna IntelliFlex zapobiegają wypadaniu włosów. Są dodatkowo zakończone miękkimi, owalnymi kuleczkami, które delikatnie masują skórę głowy. Może być ona stosowana zarówno na suchych jak i mokrych włosach. Włosy są wygładzone, nie puszą się i nie plączą. Rozczesuje ona włosy bez ich ciągnięcia i szarpania. Idealna jest do każdego rodzaju włosów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.