prev next
Promocja 33 %
Blusher | Mała gąbka do różu

Beauty Blender Blusher | Mała gąbka do różu

53.92 zł 53.92 80.88 zł
33 % taniej
  • DUŻA ILOŚĆ
  • DOSTAWA OD 6 ZŁ - cennik
Zobacz więcej produktów: Beauty Blender

Opis

Beauty Blender Blusher to gąbka stworzona specjalnie do aplikacji różu. Jest mniejsza od oryginalnej różowej wersji, jednak większa od miniaturowych minigąbeczek (zobacz zdjęcie porównawcze w galerii zdjęć).

Beauty.blusher jest wyprofilowana tak, aby w precyzyjny sposób wymodelować policzki i kości policzkowe. Szary kolor aplikatora pomoże w odróżnieniu odcieni w celu uzyskania idealnego efektu rozświetlającego.

Jest to idealny produkt dla wszystkich kobiet, które pragną stworzyć perfekcyjny makijaż z efektem air brush. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku makijażystek-amatorek, jak i profesjonalnych artystów makijażu.

Unikalny kształt oraz specjalnie opracowany pluszowy materiał, wykorzystany jest tylko w oryginalnej gąbce Beautyblender®. Umożliwia on stworzenie nieskazitelnego makijażu bez smug, przy minimalnej stracie produktu. Można go stosować do nakładania bazy pod podkład, podkładu, pudru, różu w kremie oraz każdego innego produktu do makijażu cery.

Beautyblender® wykonany jest ze specjalnego materiału o strukturze otwarto-komórkowej, która po namoczeniu wypełnia się niewielką ilością wody. Dzięki temu gąbka jest nasączona, a produkt do makijażu nie wchłania się, tylko pozostaje na jej powierzchni, co zapewnia mniejsze zużycie produktu podczas każdego nakładania.

Wypowiedz się na temat produktu

Blusher | Mała gąbka do różu

53.92 zł -33 %

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: