prev next
Promocja 33 %
Blusher | Gąbka do makijażu

Beauty Blender Blusher | Gąbka do makijażu

53.93 zł 53.93 80.90 zł
33 % taniej
  • DUŻA ILOŚĆ
  • DOSTAWA OD 6 ZŁ - cennik
Zobacz więcej produktów: Beauty Blender

Opis

Unikalny kształt oraz specjalnie opracowany pluszowy materiał, wykorzystany jest tylko w oryginalnej gąbce Beautyblender®. Umożliwia on stworzenie nieskazitelnego makijażu bez smug, przy minimalnej stracie produktu. Można go stosować do nakładania bazy pod podkład, podkładu, pudru, różu w kremie oraz każdego innego produktu do makijażu cery.

Beauty.blusher jest wyprofilowana tak, aby w precyzyjny sposób wymodelować policzki i kości policzkowe. Szary kolor aplikatora pomoże w odróżnieniu odcieni w celu uzyskania idealnego efektu rozświetlającego.

Jest to idealny produkt dla wszystkich kobiet, które pragną stworzyć perfekcyjny makijaż z efektem air brush. Świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku makijażystek-amatorek, jak i profesjonalnych artystów makijażu.

Beautyblender® wykonany jest ze specjalnego materiału o strukturze otwarto-komórkowej, która po namoczeniu wypełnia się niewielką ilością wody. Dzięki temu gąbka jest nasączona, a produkt do makijażu nie wchłania się, tylko pozostaje na jej powierzchni, co zapewnia mniejsze zużycie produktu podczas każdego nakładania.

Wypowiedz się na temat produktu

Blusher | Gąbka do makijażu

53.93 zł -33 %

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: