Stylesign Curls Leightweight Fluid | Lekki fluid nieobciążający do stylizacji włosów kręconych 125ml
Stylesign Curls Leightweight Fluid | Lekki fluid nieobciążający do stylizacji włosów kręconych 125ml 49,99 zł

Goldwell Stylesign Curls Leightweight Fluid | Lekki fluid nieobciążający do stylizacji włosów kręconych 125ml

49,99 zł

39,99 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Średni stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Goldwell StyleSign
Opis

Jesteśmy w trakcie zmiany szaty graficznej, produkt wysyłamy losowo.

Goldwell Stylesign Curls Leightweight Fluid (kiedyś:StyleSign Curls & Waves Soft Waver) to lekki krem do stylizacji włosów kręconych.


Zapewnij swoim kręconym włosom trwały i naturalny efekt bez sztywności i obciążenia! Z tym lekkim kremem w kilka chwil wyczarujesz perfekcyjnie odseparowane loki pełne objętości i elastyczności. Kremowa formuła zaaplikowana na wilgotne pasma definiuje skręt, eliminuje puszenie i sprawia, że czupryna wygląda zjawiskowo. Sprężyste loczki i luksusowe fale to coś, co możesz osiągnąć bez dużych nakładów pracy. Przekonaj się sama!


Pojemność:

125ml

Sposób użycia
• Niewielką ilość nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.