Naturalnie dla Twojej skóry

liczba produktów: 89
Naturalnie dla Twojej skóry

Dowiedz się więcej o marce DR HAUSCHKA czytaj

Historia sięga 1935 roku

 Wtedy to austriacki chemik dr Rudolf Hauschka założył przedsiębiorstwo farmaceutyczne WALA. Zawsze w swojej pracy koncentrował się na homeopatii, a w późniejszym czasie postawił na rozwój kosmetyków. Kosmetyków, które były zgodne z holistycznym podejściem do życia dr Hauschka. Podejście holistyczne przejawia się tym, że dr Hauschka nie dzieli  cer na rodzaje, a tylko uważa, że nadmierna suchość czy wrażliwość to stany przejściowe. W związku z tym chciał stworzyć produkty, które w sposób naturalny będą wspierać potrzeby skóry poprzez jej nawilżenie, odżywienie oraz regenerację. W roku 1962 do zespołu dr Hauschka dołączyła Elisabeth Sigmund, która wcześniej sama jako kosmetolog próbowała swoich sił w tworzeniu idealnych kosmetyków naturalnych. Jednak dopiero połączenie jej wiedzy z doświadczeniem dr Hauschka umożliwiły stworzenie w 1966 roku pierwszych kosmetyków.


Przywiązanie do natury

Główną ideą marki dr Hauschka jest odpowiedzialność za Ziemię i przywiązanie do natury. W związku z tym wszystkie produkty oparte są na bazie naturalnych składników i zawierają witalne ekstrakty roślinne. W składzie kosmetyków znaleźć możemy tylko najwyższej jakości składniki roślinne jak: wysokowartościowe oleje roślinne - migdałowy, z awokado, z jojoba oraz naturalne woski - wosk pszczeli, wosk candelilla czy wosk różany. W odpowiedniej pielęgnacji skóry dużą rolę pełnią zawarte w produktach rośliny lecznicze do których możemy zaliczyć: przelot pospolity, nasturcja, stokrotka, oczar werginijski oraz wiele innych. Dodatkowo zawarte w produktach dr Hauschka naturalne olejki eteryczne takie jak olejek różany, lawendowy czy cytrynowy zapewniają kosmetykom niepowtarzalny zapach.

 

Marka godna zaufania

Kosmetyki dr Hauschka posiadają certyfikat BDIH, który świadczy o tym, że produkty nie są testowane na zwierzętach, a w ich składzie na próżno możemy szukać takich składników jak pochodne ropy naftowej, substancji zapachowych czy barwników syntetycznych. Zanim produkty dr Hauschka zostaną wprowadzone na rynek przechodzą szereg kontroli. Dzięki temu mamy pewność, że kosmetyki te są godne zaufania co potwierdza rzesza gwiazd światowego showbiznesu, m.in Madonna i Julia Roberts.

Wypróbuj i przekonaj się sama!

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Dr. Hauschka (89)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: