Pupa

liczba produktów: 1
Pupa

Dowiedz się więcej o marce Pupa: czytaj

Pupa Milano

Firma Pupa Milano działa na rynku od 1976 roku i eksportuje swoje produkty w 70 krajach na całym świecie. W trosce o piękne ciało laboratorium Pupa Milano od lat opracowuje intensywne zabiegi kosmetyczne jako odpowiedź na obawy kobiet: problemy z sylwetką, starzenie się skóry, brak jędrności skóry ciała i twarzy. Pionierzy marki Pupa Milano przeprowadzili prawdziwą rewolucję w pielęgnacji skóry: ujędrnienie skóry twarzy i ciała poprzez przekształcenie woluminów.

Produkt gwiazda Pupa Milano Body

Breast Enhancer – to innowacyjny produkt dla okrągłych, pełniejszych, bardziej jędrnych i wymodelowanych piersi, który jest uwielbianym przez miliony kobiet na całym świecie. Preparat zawiera wysoce skoncentrowany kompleks Volufiline na bazie wyciągu z gardenii azjatyckiej, który stymuluje oraz przyspiesza gromadzenie lipidów w komórkach tłuszczowych. W efekcie zwiększa się objętość tkanki podskórnej, a biust staje się pełniejszy, krągły i wymodelowany. Co ważne, preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną.

Działalność firmy Pupa Milano

Pupa Milano jest pionierem w dziedzinie profesjonalnego make-up, produktów do zabiegów na twarz i ciało, kosmetyków do kąpieli i po kąpieli, zapachów oraz kreatywnych zestawów kosmetycznych. Marka dba o to, by dostarczyć swoim klientom kosmetyki najwyższej jakości, zgodnie z obecnymi trendami i w oparciu o szereg badań naukowych i gwarantowanej jakości materiału. Innowacyjne formuły i patenty sprawiają, że produkty tej marki cieszą się pełnym zaufaniem zarówno profesjonalnych wizażystów, jak i wiernych klientów, którzy mogą używać ich w domowym zaciszu.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Pupa (1)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: