liczba produktów: 0
Saphira

Dowiedź się więcej o marce Saphira: czytaj

Saphira to marka, która w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Stworzona przez kobietę dla każdego kto pragnie wzmocnić, leczyć i ofiarować piękno swoim włosom.

Co wyróżnia markę Saphira?
Lecznicza linia pielęgnacyjnych kosmetyków do włosów opiera się na filozofii, że każda kobieta ma w sobie piękne cechy i swoje unikalne minerały. To właśnie one stały się symbolem i głównym kierunkiem tworzenia produktów marki Saphira. Kosmetyki opierają swoje działanie na sile minerałów, które rewitalizują, nawilżają i leczą. 
Ponadto marka ta prężnie udziela się w wielu akcjach charytatywnych. Głównie wspiera i poświęca się wzmocnieniu pozycji zagrożonych dzieci.

Siła minerałów w produktach Saphira.
Brak minerałów w organizmie człowieka prowadzi do wielu niedoborów, które skutkować mogą między innymi przedwczesnym wypadaniem włosów, łamliwością czy nieprawidłowym ich rozwojem. Badania wykazały, że aż 26 minerałów znajdujących się na dnie Morza Martwego posiadają działanie lecznicze na skórę. Założycielka marki Saphira wykorzystując tą wiedzę wprowadziła minerały do kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy. To właśnie dzięki nim produkty marki Saphira wykazują niesamowite działanie.

Jeśli i Tobie zależy na pięknych włosach i zdrowej skórze głowy sięgnij po kosmetyki Saphira oparte na minerałach prosto z Morza Martwego.

Zwiń tekst

Brak produktów spełniających kryteria.

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: