liczba produktów: 28
Saphira

Dowiedź się więcej o marce Saphira: czytaj

Saphira to marka, która w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów. Stworzona przez kobietę dla każdego kto pragnie wzmocnić, leczyć i ofiarować piękno swoim włosom.

Co wyróżnia markę Saphira?
Lecznicza linia pielęgnacyjnych kosmetyków do włosów opiera się na filozofii, że każda kobieta ma w sobie piękne cechy i swoje unikalne minerały. To właśnie one stały się symbolem i głównym kierunkiem tworzenia produktów marki Saphira. Kosmetyki opierają swoje działanie na sile minerałów, które rewitalizują, nawilżają i leczą. To sprawia, że zabiegi z zastosowaniem produktów Saphira są swoistym SPA dla włosów, nie tylko standardową linią produktów do ich pielęgnacji. 
Ponadto marka prężnie udziela się w wielu akcjach charytatywnych, wspierając zagrożone wykluczeniem kobiety i dzieci. Dzięki programom wsparcia jak np. mobilne salony fryzjerskie na oddziałach onkologicznych i domach Ronalda McDonalda pomaga budować pewność siebie i poczucie piękna. 

Siła minerałów w produktach Saphira.
Brak minerałów w organizmie człowieka prowadzi do wielu niedoborów, które skutkować mogą między innymi przedwczesnym wypadaniem włosów, łamliwością czy nieprawidłowym ich rozwojem. Badania wykazały, że aż 26 minerałów znajdujących się na dnie Morza Martwego posiada działanie lecznicze na skórę i włosy, a wśród nich: magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, brom, chrom, miedź i krzem. Założycielka marki Saphira wykorzystując tą wiedzę wprowadziła minerały do kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy. To właśnie dzięki nim produkty marki Saphira wykazują niesamowite działanie.

Jeśli i Tobie zależy na pięknych włosach i zdrowej skórze głowy sięgnij po kosmetyki Saphira oparte na minerałach prosto z Morza Martwego.


Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Saphira (28)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: