Schmidt’s

liczba produktów: 6
Schmidt’s

Dowiedz się więcej o marce Schmidt’s: czytaj

Marka Schmidt’s to producent naturalnych kosmetyków do higieny osobistej. Ich misją jest uświadamianie oraz zmiana sposobu myślenia wielu ludzi o kosmetykach naturalnych. Chodzi o to, aby konsumenci uwierzyli, tak jak twórcy marki Schmidt’s, że kosmetyki oparte na składnikach mineralnych i roślinnych przynoszą zaskakujące efekty. 

Historia marki Schmidt’s

Marka Schmidt’s jest stosunkowo młodą marką. Powstała w 2010 roku w Portland w Oregano, kiedy to jej założycielka poruszona ruchem “Maker Movement” (subkultura, która opiera się na idei “zrób to sam”) zapragnęła stworzyć dezodoranty, które pomogą zachować świeżość i atrakcyjny zapach całej swojej rodzinie. Była pewna, że kosmetyk ten musi być stworzony w zgodzie z poznaną ideą. Pomysł, jak i sam produkt, okazały się strzałem w 10-tkę. Założycielka marki Schmidt’s zalicza kolejne sukcesy, a na targach farmerskich zachwycił się nią i jej produktem przedsiębiorca Michael Cammarat. To właśnie od momentu połączenia siły tych dwojga ludzi marka Schmidt’s zmieniła się w imperium kosmetyków naturalnych przeznaczonych do higieny osobistej. 

Produkty marki Schmidt’s

Wszystkie kosmetyki Schmidt’s oparte są na składnikach mineralnych i roślinnych. Ich głównym zadaniem jest zachowanie higieny osobistej konsumentów na jak najwyższym poziomie. Stąd też wszystkie kosmetyki - mydła do ciała, pasty do zębów, dezodoranty i inne produkty - to pionierskie receptury i składniki jak najlepszej jakości. Wszystkie kosmetyki Schmidt’s są wegańskie.

Substancje zapachowe - naturalne zastosowane w kosmetykach marki Schmidt’s - to olejki eteryczne bądź niesyntetyczne izolaty, które zostały pozyskane z destylacji naturalnych materiałów roślinnych. W produktach Schmidt’s nie znajdziemy więc olejów nośnych, ftalanów czy innych sztucznych substancji zapachowych. 

Kolor produktów to nie zasługa sztucznych barwników! Zabarwienie produktów marki Schmidt’s spowodowane jest zastosowaniem składników pochodzenia roślinnego bądź mineralnego, takich jak aktywny węgiel drzewny lub kurkuma. 

Naturalne kosmetyki marki Schmidt’s z pewnością zaskoczą Was swoim działaniem. Wyjątkowe receptury w pełni wolne od wszelkich sztucznych substancji zapewnią uczucie świeżości każdemu konsumentowi. Poznaj i przekonaj się, jak zaskakujące efekty możesz uzyskać dzięki stosowaniu kosmetyków naturalnych marki Schmidt’s.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Schmidt’s (6)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: