Aurora Rose | Szczotka do rozczesywania włosów cienkich i normalnych
Aurora Rose | Szczotka do rozczesywania włosów cienkich i normalnych 52,99 zł

Olivia Garden Aurora Rose | Szczotka do rozczesywania włosów cienkich i normalnych

52,99 zł

Wysoki stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Szczotki i inne
Opis
Kolekcja Aurora od Olivii Garden! Zainspirowana zorzą polarną. Zorza polarna to niezwykłe zjawisko na niebie, które zachwyca ludzi już od starożytności. Hipnotyzuje migoczącymi barwami, zapewnia niezapomniane wrażenia. Uznawana jest za najpiękniejsze naturalnie występujące zjawisko na Ziemi.
Barwy zorzy w dużej mierze zależą od wysokości, na jakiej występuje oraz od rodzaju gazu. Azot świeci w kolorach bordo i purpury, natomiast tlen przybiera odcienie zieleni, różu i czerwieni. Gdy cząsteczki azotu i tlenu zderzają się ze sobą, możemy zaobserwować barwę żółtą. Gazy, które zaliczamy do lżejszych, np. hel i wodór, świecą w odcieniach fioletu i niebieskości.
Twórcy kolekcji Aurora zainspirowali się tymi kolorami i stworzyli 3 wyjątkowe szczotki w hipnotyzujących kolorach. Każda z nich została stworzona z myślą o jej funkcjonalności, pielęgnacji włosów i w trosce o skórę głowy.
Olivia Garden Aurora Rose to szczotka w kolorze gwiezdnej zieleni. Model stworzony z myślą o cienkich i delikatnych pasmach. Posiada syntetyczne subtelne igiełki, które poradzą sobie z rozczesaniem mokrych i suchych włosów. Jej ergonomiczny kształt dopasowuje się do skóry głowy, delikatnie ją masuje dbając o kondycję. Zdejmowana gumowa część ułatwi jej dokładne oczyszczenie. Wystarczy, że naciśniesz dwoma palcami wypukłe linie z przeciwnych stron nakładki, aby bezpiecznie ją ściągnąć.
Poznaj swoją nową Przyjaciółkę — AURORĘ Rose, Gwiezdną Zieleń!

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco