Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 34mm
Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 34mm 54,07 zł

Olivia Garden Nano Thermic Speed | Przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem 34mm

54,07 zł

Niski stan magazynowy

Dostępny.
Zamów do 16:00 z dostawą Kurierem InPost lub do Paczkomatu a nadamy paczkę w tym samym dniu roboczym.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Olivia Garden Nano Thermic Speed to przedłużana termiczna szczotka ceramiczna z jonizacją i turmalinem. W odróżnieniu od klasycznej wersji, ta szczotka posiada dłuższy korpus, dzięki czemu proces suszenia i stylizacji zostaje zmniejszony aż o 25%! 

Olivia Garden Nano Thermic Speed to profesjonalne i niezastąpione narzędzie do suszenia i modelowania włosów. Posiada technologię Nano Thermic (powłoka odpowiedzialna za ochronę antybakteryjną) i w efekcie zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej nagrzewa się i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietrza, a przy okazji skracają czas modelowania włosów. Włókna szczotki wykonane w specjalnej technologii Heat Resistant & Soft Tip - lekko karbowane włókna są bardziej odporne na ciepło suszarki, a końcówki włókien delikatnie zaokrąglone są bezpieczne dla skóry głowy i włosów. 

 Szczotka Nano Thermic sprawi, że z łatwością ułożysz piękną i wyjątkowo trwałą fryzurę. Nowoczesna ceramiczna powłoka korpusu błyskawicznie nagrzewa się i długo zachowuje ciepło. Technologia turmalinowa i jonizacja nadają włosom połysk oraz zapobiegają puszeniu się pukli. Szczotka posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu włosów. 

Rozmiar korpusu (bez włosia): 34mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco