Optima 6in1 | Profesjonalna lokówka do włosów (6 końcówek)
Optima 6in1 | Profesjonalna lokówka do włosów (6 końcówek) 536,99 zł

FOX Optima 6in1 | Profesjonalna lokówka do włosów (6 końcówek)

536,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wygładzenie
Opis
FOX Optima 6in1 to profesjonalna lokówka do włosów. Narzędzie posiada 6 wymiennych końcówek.

Ta profesjonalna lokówka to marzenie każdej osoby posiadającej długie włosy. Dzięki niej możesz wyczarować najróżniejsze fryzury - od naturalnych, obfitych fal, przez pokręcone beztrosko pasma, aż po gęste i malutkie sprężynki. Różne końcówki o rozmaitych średnicach pozwolą przemienić Twoje włosy w uczesanie eleganckie i perfekcyjnie wystylizowane.

Lokówka FOX Optima 6in1 posiada powłokę ceramiczno-turmalinową, dzięki czemu zapewnia włosom odpowiednią wilgotność podczas stylizacji i nie powoduje elektryzowania. Narzędzie posiada wyświetlacz LCD informujący o temperaturze, stopniu nagrzania. Regulacja temperatury w zakresie 160–210°C.
Lokówka posiada 2,7-metrowy obrotowy przewód oraz poręczne etui.

Końcówki:
- 3 końcówki zwykłe o średnicach: 32 mm, 25 mm, 19 mm
- 2 końcówki stożkowe o zmniejszającej się średnicy: 25–18 mm,19–8 mm
- 1 końcówka spiralna

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.