Paddle Brush | Płaska szczotka do włosów - czarna
Paddle Brush | Płaska szczotka do włosów - czarna 72,07 zł

Termix Paddle Brush | Płaska szczotka do włosów - czarna

72,07 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
Termix Paddle Brush Black to płaska szczotka do włosów.

Doskonale rozczesuje zarówno suche, jak i mokre włosy. Nie ciągnie, nie wyrywa i nie kruszy kosmyków, jest łagodna dla skóry głowy, zapewniając jej naturalny masaż bez podrażniania. Elastyczna gumowa poduszka oraz nylonowe wypustki zakończone delikatnymi kuleczkami doskonale sprawdzą się w rozczesywaniu nawet najbardziej splątanych, napuszonych i gęstych włosów. Szczotka posiada gumową rączkę, która zapewnia pewny chwyt i komfort podczas używania.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.