Monster Hold | Bardzo mocny wosk do włosów 18g
Monster Hold | Bardzo mocny wosk do włosów 18g 23,99 zł

Uppercut Deluxe Monster Hold | Bardzo mocny wosk do włosów 18g

23,99 zł

133,28 zł / 100 g

Produkt obecnie niedostępny

Waga filtry
Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Mężczyźni
Opis
Wosk do włosów Uppercut Deluxe Monster Hold oferuje niezwykle mocne i trwałe ułożenie każdych włosów. Kosmetyk sprawia, że nawet najbardziej nieposłuszne, wywijające się i puszące kosmyki zostają zdyscyplinowane i ułożone dokładnie tak, jak sobie życzy ich właściciel. Zero kompromisów!

Kosmetyk idealny dla mężczyzn pragnących tworzyć widowiskowe fryzury, które bez poprawek przetrwają całą dobę. Wosk jest odporny na pot, posiada lekko błyszczące wykończenie.

Pojemność:
18g

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.