Volume Energy | Nieobciążająca maska zwiększająca objętość włosów cienkich 1000ml
Volume Energy | Nieobciążająca maska zwiększająca objętość włosów cienkich 1000ml 220,69 zł

GLYNT Volume Energy | Nieobciążająca maska zwiększająca objętość włosów cienkich 1000ml

220,69 zł

22,07 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Pojemność Filtry
Zobacz pozostałe produkty z linii: Volume Energy
Opis
Maska GLYNT Volume Energy to prawdziwy majstersztyk wśród produktów pielęgnacyjnych do włosów cienkich. Ten kosmetyk potrafi zwiększyć objętość włosów aż o 30% już po pierwszym użyciu! Jej sekretem jest unikatowa formuła na bazie witamin, ekstraktów i wyciągów. Lekka substancja cudownie pielęgnuje pasma bez ich nadmiernego obciążania. W efekcie po wysuszeniu pukli fryzura znacznie zwiększa swoją objętość, pasma stają się bardziej uniesione i nie są im straszne zabiegi stylizacyjne, wysoka temperatura czy wysiłek fizyczny.

Maska GLYNT Volume Energy posiada w składzie witaminę B5 oraz wyciąg z miłorzębu japońskiego. Te komponenty pielęgnują i wzmacniają pukle, wygładzają ich strukturę oraz ułatwiają rozczesywanie. Włosy stają się błyszczące, miękkie i podatne na układanie, a problem przyklapniętych kosmyków staje się przeszłością.

Pojemność
1000ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.