Sun | Spray przeciwsłoneczny 100ml
Sun | Spray przeciwsłoneczny 100ml 55,00 zł

GLYNT Sun | Spray przeciwsłoneczny 100ml

55,00 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: Orlen Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Odżywki
Opis
Odżywka w sprayu bez spłukiwania GLYNT Sun Care doskonale pielęgnuje włosy narażone na intensywną i częstą ekspozycję na słońce, a także te mające kontakt ze słoną lub chlorowaną wodą. Ten kosmetyk jest więc wprost wymarzony do pielęgnacji i ochrony pukli w okresie letnim, wakacyjnym, na wyjazdach urlopowych i wszędzie tam, gdzie korzystamy z uroków ciepłych promieni słońca oraz kąpieli w morzu czy basenach.

Promieniowanie UV oraz słona i chlorowana woda destrukcyjnie wpływają na kondycję i wygląd włosów. Pasma stają się szorstkie, sztywne i matowe, a kolor pukli farbowanych ulega wypłowieniu. Odżywka GLYNT Sun Care robi wszystko, aby zabezpieczyć pasma przed tymi negatywnymi konsekwencjami letniej beztroski. Jej sekretem są egzotyczne składniki aktywne.

W składzie kosmetyku znajduje się pantenol i ekstrakt z awagy. To dzięki tym składnikom włosy zostają skutecznie zabezpieczone przed przesuszeniem i zmatowieniem, ich odcień pozostaje intensywny i trwały mimo ekstremalnych warunków atmosferycznych, a nawilżenie i odżywienie komórek stoją na najwyższym poziomie. Kosmetyk posiada również filtr UV.

Pojemność:
100ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin