Morphosse 2 | Płyn wygładzający do włosów 500ml
Morphosse 2 | Płyn wygładzający do włosów 500ml 674,99 zł

Montibello Morphosse 2 | Płyn wygładzający do włosów 500ml

674,99 zł

135,00 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Niski stan magazynowy

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Morphosse
Opis
Montibello Morphosse 2 Active Lotion to płyn wygładzający do włosów.

Kosmetyk służy do profesjonalnego prostowania włosów. Zawiera hydrokwas GLS, który pielęgnuje i wzmacnia pasma. Technologia Oleo-Keratin ułatwia modyfikowanie łańcuchów keratynowych we wnętrzu włosów, dając efekt gładkości i nieskazitelnego połysku od razu po zabiegu.

Pojemność:
500ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.