Strength Super Strong Liquid Treatment | Intensywna odżywka odbudowująca w sprayu 250ml
Strength Super Strong Liquid Treatment | Intensywna odżywka odbudowująca w sprayu 250ml 92,66 zł

Paul Mitchell Strength Super Strong Liquid Treatment | Intensywna odżywka odbudowująca w sprayu 250ml

92,66 zł

% 149,92 zł (oszczędność 38.19%)
Wysoki stan magazynowy

Dostępny, wysyłka 24h

Zobacz pozostałe produkty z linii: Strength
Opis
Zregeneruj przemęczone włosy używając codziennie Super Strong Liquid Treatment, który uzupełnia braki składników odżywczych i wzmacnia łuskę, zapobiegając uszkodzeniom włosów. Codzienne spryskiwanie wilgotnych włosów tym skoncentrowanym środkiem bez spłukiwania, odżywia włosy po zabiegach chemicznych, zniszczonych, słabych lub delikatnych, sprawiając, że są o 60% mocniejsze już po pierwszym użyciu i wzmacnia je po każdym kolejnym. Super Strong Liquid Treatment to silny środek bez spłukiwania naprawiający i odbudowujący włosy, opracowany na bazie naszego kompleksu Super Strong, aby zwiększyć wytrzymałość włosów zniszczonych, słabych, cienkich i po zabiegach chemicznych. Oprócz właściwości wzmacniających, posiada też niskie pH 4,5 które powoduje domykanie łuski włosowej, szczelnie zamykając pigmenty i pozostawiając jedwabiste i lśniące włosy Super Strong Liquid Treatment buduje system wzmacniający, tworząc mocniejsze włosy w czterech łatwych krokach.

Kluczowe korzyści
• Wzmacnia i chroni – nasz zastrzeżony kompleks Super Strong w połączeniu z ochroną przed promieniowaniem UV przywraca utracone minerały i proteiny.
• Odbudowuje od środka – ekstrakty morskie i proteiny roślinne zaopatrują w wodę każdy włos, podczas gdy specjalne silikony chronią powierzchnię, pozostawiając ją wygładzoną, a strukturę zdrową i sprężystą.
• Naprawia rozdwojone końcówki – kompleks Super Strong, ekstrakty morskie, silikony i proteiny tworzą silny zestaw naprawiający rozdwojone końcówki.

Pojemność:
250 ml

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco