Tea Tree Hand Soap | Antybakteryjne mydło do rąk 300ml
Tea Tree Hand Soap | Antybakteryjne mydło do rąk 300ml 85,99 zł

Paul Mitchell Tea Tree Hand Soap | Antybakteryjne mydło do rąk 300ml

85,99 zł

28,66 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Tea Tree
Opis
Paul Mitchell Tea Tree Hand Soap to antybakteryjne mydło do rąk przeznaczone do wszystkich typów skóry.

Zawiera Triclosan skutecznie zwalczający bakterie i zarazki. Zawiera także naturalny, eteryczny olejek z drzewa herbacianego, mający właściwości antybakteryjne. Miękka piana i aromatyczne doznania (zapachy: mięty pieprzowej, lawendy i drzewa herbacianego) dodatkowo pobudzą Twoje zmysły.

Pojemność:
300ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.