Flipcomb Pro | Dwustronny grzebień do włosów
Flipcomb Pro | Dwustronny grzebień do włosów 10,00 zł

The Knot Dr. Flipcomb Pro | Dwustronny grzebień do włosów

10,00 zł


Cena regularna: 19,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 1

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
The Knot Dr. Flipcomb Pro to profesjonalny dwustronny grzebień do włosów. To narzędzie umożliwia delikatne i pozbawione bólu rozczesywanie nawet najbardziej puszących się, splątanych i problematycznych włosów.

Sekretem grzebienia The Knot Dr. Flipcomb Pro są jego dwie różne strony - jedna część to rzadko rozstawione zęby o unikalnej falowanej konstrukcji, a druga - klasyczne zęby ułożone gęściej. Pierwszą częścią możesz bez trudu rozczesać najbardziej skołtunione i splątane pukle, a drugą posiłkować się przy nadawaniu fryzurze zamierzonego kształtu.

Grzebień z powodzeniem sprawdzi się zarówno w profesjonalnym, jak i domowym użytkowaniu. Wykonany jest z bardzo lekkiego, a jednocześnie maksymalnie odpornego materiału.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.