Nail Hardener Extra Strong | Bardzo mocny utwardzacz do zniszczonych paznokci 10ml
Nail Hardener Extra Strong | Bardzo mocny utwardzacz do zniszczonych paznokci 10ml 48,99 zł

Herome Nail Hardener Extra Strong | Bardzo mocny utwardzacz do zniszczonych paznokci 10ml

48,99 zł

7.6 %
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 53,00 zł
Cena regularna: 50,98 zł
489,90 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: Orlen Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Zobacz pozostałe produkty z linii: Produkty do pielęgnacji dłoni
Opis
Utwardzacz Nail Hardner Extra Strong przeznaczony jest do paznokci słabych i zniszczonych. Świetnie sprawdzi się na paznokciach, które stały się miękkie i pękające na skutek noszenia tipsów. Kosmetyk wzmacnia dogłębnie płytkę, szybko niweluje problem rozdwajania się i łamania paznokci. Produkt jest przyjazny w użyciu, ponieważ nie posiada nieprzyjemnego zapachu, a jego konsystencja nie jest wodnista. Dzięki specjalnie wyprofilowanej nakrętce możesz również odsunąć skórki. Efekt jest widoczny już po 14 dniach. Pojemność 10ml
Sposób użycia
• Pierwszego dnia nałóż jedną warstwę utwardzacza. • Następnego dnia nałóż kolejną warstwę. • Trzeciego dnia zmyj obie warstwy. • Cały proces powtarzaj 14 dni. • Po zakończeniu kuracji nie stosuj częściej niż 1-2 razy w tygodniu. • Nie stosuj częściej niż 2 razy do roku.
Skład
Butylacetate, Ethylacetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Isobutyl, Acetate, Phthalic, Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer, Formaldehyde, Styrene/Acrylates, Copolymer, Stearalkonium Hectorite, Methanol, Benzophenone-1, Titaniumdioxide, Citral, Citric Acid, Acetyl Methionine, N-Acetyl-L-Cysteine.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.