Dia Light 6.34 | Półtrwała farba do włosów - kolor 6.34 ciemny blond złocisto - miedziany 50ml
Dia Light 6.34 | Półtrwała farba do włosów - kolor 6.34 ciemny blond złocisto - miedziany 50ml 33,00 zł

L'Oréal Professionnel Dia Light 6.34 | Półtrwała farba do włosów - kolor 6.34 ciemny blond złocisto - miedziany 50ml

33,00 zł

66,00 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Farby
Opis

Kolor: 6.34 ciemny blond złocisto - miedziany 

Półtrwała farba do włosów Loreal Dia Light nie zawiera amoniaku, przez co doskonale nadaje się do koloryzacji pasm uwrażliwionych, zniszczonych, delikatnych i już wcześniej farbowanych. Wyrób bazuje na nowoczesnej technologii kwasowej, która nie niszczy struktury włosa, a jednocześnie pozwala cieszyć się intensywnym kryciem koloru oraz zachwycającym efektem farbowania ton w ton.

Loreal Dia Light wprowadza pigment do łusek włosa, a następnie je zamyka, przez co pukle stają się cudownie gładkie i miękkie, a ich blask wprawia w zachwyt i euforię. Kwasowe pH nie wpływa na rozjaśnienie naturalnego koloru pasm, nie musisz więc obawiać się nieestetycznie wyglądających odrostów. Preparat umożliwia wyrównanie odcienia oraz przyciemnienie włosów do 2,5 tonu.

Pojemność:

50ml

UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.