ChromaTech Prime | Primer przygotowujący włosy do farbowania 20ml
ChromaTech Prime | Primer przygotowujący włosy do farbowania 20ml 9,90 zł

MoroccanOil ChromaTech Prime | Primer przygotowujący włosy do farbowania 20ml

9,90 zł

49,50 zł / 100 ml

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii:
Opis
MoroccanOil ChromaTech Prime przygotowuje włosy do zabiegu koloryzacji. Wyrównuje porowatość pasm, uchyla łuski we włosach tuż przy skórze głowy, które są mniej podatne na koloryzację oraz zmniejsza podrażnienia skóry głowy podczas zabiegu.

Produkt bazuje na unikalnych technologiach marki: składniku ArganID oraz technologii COLORLINK. Dzięki nim cenny olej arganowy obecny w kosmetyku wnika głęboko w strukturę włosów, uszczelnia je, zamyka i chroni tym samym kolor. Barwnik jest skutecznie zabezpieczony we włosie, a to oznacza zjawiskowy i niezwykle trwały efekt koloryzacji, który przyćmiewa wszystkie do tej pory znane produkty do pielęgnacji po farbowaniu.

Pojemność:
20ml

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.