Performance and EIMI Shape Control | Zestaw do bardzo mocnego utrwalenia włosów: spray 500ml + pianka utrwalająca 500ml
Performance and EIMI Shape Control | Zestaw do bardzo mocnego utrwalenia włosów: spray 500ml + pianka utrwalająca 500ml 76,74 zł

Wella Performance and EIMI Shape Control | Zestaw do bardzo mocnego utrwalenia włosów: spray 500ml + pianka utrwalająca 500ml

76,74 zł

Nie jest już dostępny

W zestawie zawsze kupujesz taniej
Zobacz pozostałe produkty z linii: Wella Performance
Opis
Zestaw Wella Performance and EIMI Shape Control to must-have każdego fryzjera oraz osoby uwielbiającej stylizować włosy w wymyślny i nietuzinkowy sposób. Mocne utrwalenie, naturalny wygląd oraz cudowny blask - to właśnie oferują profesjonalne kosmetyki marki Wella.

W skład zestawu wchodzą:
- bardzo mocy spray Wella Performance Ultra Hold Hair Spray (2 dot) 500ml
- bardzo mocna pianka utrwalająca włosy Wella EIMI Shape Control Mousse 500ml

Bardzo mocny lakier Wella Performance Ultra Hold to skuteczne narzędzie fryzjerskie zarówno w rękach profesjonalisty, jak i zwyczajnej osoby. Doskonale utrwala wygląd pasm, pozostawia je cudownie pofalowane lub idealnie gładkie - dokładnie takie, jakich pragniesz. Nie obciążą uczesania i nie tworzy efektu sztuczności czy sztywności. Piękna, pełna objętości i błyszcząca fryzura to zasługa tego lakieru.

Wella EIMI Shape Control Mousse to pianka o najwyższym stopniu utrwalenia pozwalająca na stworzenie dowolnej fryzury. Użyta na wilgotne włosy nie sklei ich, a jednocześnie dzięki specjalnie opracowanej formule ochroni je przed odwodnieniem i wysuszeniem powodowanym przez suszarkę. W efekcie fryzura będzie bujna i utrwalona.
Produkty w zestawie
Poznaj lakier, który pokochały miliony kobiet na całym świecie! Bardzo mocny lakier Wella Performance Ultra Hold to skuteczne narzędzie fryzjerskie zarówno w rękach profesjonalisty, jak i zwyczajnej osoby. Doskonale utrwala wygląd pasm, pozostawia je cudownie pofalowane lub idealnie gładkie - dokładnie takie, jakich pragniesz. Lakier Wella Performance Ultra Hold nie obciąża uczesania i nie tworzy efektu sztuczności czy sztywności. Piękna, pełna objętości i błyszcząca fryzura to zasługa tego lakieru.

Wella Performance Ultra Hold Hair Spray to wybawienie dla nieposłusznych włosów. Jeśli Twoja pasma po związaniu w kok lub koński ogon odstają, są niezdyscyplinowane czy nadmiernie się puszą, to ten specyfik szybko pokaże im, gdzie ich miejsce! A jeśli lubisz falowane i kręcone włosy, to także doskonale je utrwali sprawiając, że będą wyglądały zjawiskowo i naturalnie przez cały dzień. Bez sztywności, za to z efektem naturalnego i nienachalnego skrętu.

Najważniejsze zalety sprayu Wella Performance Ultra Hold:


• długotrwały i nienaganny efekt bez odstających włosków czy pozbawionych objętości loków,
• zawarte w składzie: prowitamina B5, filtr UV oraz formuła Multi Protect dbają o kondycję pasm i chronią je przed przesuszeniem czy blaknięciem.

Pojemność:
500ml
Wella EIMI Shape Control Mousse to pianka o najwyższym stopniu utrwalenia pozwalająca na stworzenie dowolnej fryzury. Użyta na wilgotne włosy nie sklei ich, a jednocześnie dzięki specjalnie opracowanej formule ochroni je przed odwodnieniem i wysuszeniem powodowanym przez suszarkę. W efekcie fryzura będzie bujna i utrwalona.

Poziom utrwalenia(1-4): 4

WET:
• Produkty do stosowania, kiedy włosy są wilgotne.

Pojemność:
500ml

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco