Serum nabłyszczające włosy

liczba produktów: 36
Serum nabłyszczające włosy

Jakie serum wybrać? czytaj

Serum do włosów o działaniu nabłyszczającym przeznaczony jest do włosów farbowanych i zniszczonych czyli tych, które pozbawione są blasku. Serum działa natychmiastowo, a jego formuła nie powinna obciążyć włosów. Dowiedz się więcej, o serum nabłyszczającym z naszego poradnika.

Jak działa serum nabłyszczające?

Profesjonalne, czyli stosowane w salonach fryzjerskich serum nabłyszczające wspaniale wygładzi włosy oraz nada im naturalnego blasku, bez efektu obciążenia. Produkt ten zawiera w swoim składzie, między innymi: masło shea, cenne proteiny czy keratynę. Odpowiednio dobrane składniki zapewnią włosom witalność, miękkość i piękny blask. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom mamy pewność, że włosy nie będą przetłuszczone po jego zastosowaniu. Można mieć wrażenie, że serum działa mocniej niż maski do włosów czy odżywki. A to dlatego, że często ma on również w składzie wiele składników pielęgnacyjnych, a jego efekty działania widoczne są natychmiast. Dzięki temu serum otacza trzon włosa poprawiając natychmiast jego stan wizualny, poprzez wygładzenie i nabłyszczenie. Lecz długofalowo wnika wgłąb włosa i zapewnia mu nawilżenie i odpowiednią elastyczność.

Jak stosować serum nabłyszczające?

Najważniejszą i główną zasadą stosowania serum jest czytanie zaleceń producenta. Serum nabłyszczające do włosów to produkt, który nakładamy w niewielkiej ilości. Jeśli nałożymy go zbyt wiele, niech nie zdziwi nas fakt, że włosy zostaną przetłuszczone i obciążone. Jeśli serum jest w postaci sprayu, wystarczy dosłownie jedno pstryknięcie na całą fryzurę.Jeśli natomiast serum jest w innej formie, należy na dłoń nałożyć odrobinkę produktu i rozetrzeć po całych włosach.

Ten niepozorny, często zamknięty w niewielkiej buteleczce produkt jest w stanie zdziałać wiele. Prawidłowo stosowany zapewnia włosom wspaniały wygląd i doskonałą kondycję. Sprawdź zatem naszą ofertę, na serum nabłyszczające do włosów.


 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nabłyszczające (36)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: