Kosmetyki do elastycznego utrwalenia włosów

liczba produktów: 100
Kosmetyki do elastycznego utrwalenia włosów

Jakie produkty do elastycznego utrwalenia? czytaj

Elastyczne utrwalenie to efekt, który najbardziej chcemy uzyskać w kreowaniu swojej fryzury na co dzień. Większość osób raczej unika, aby w codziennej stylizacji borykać się z oklapniętymi, ciężkimi włosami. Produkty do stylizacji włosów, które zapewniają efekt elastycznego utrwalenia utrzymują fryzurę w ryzach przez wiele godzin, a my możemy cieszyć się ich pięknym, sprężystym wyglądem.

Jakie kosmetyki zapewniają elastyczne utrwalenie włosów?

Elastyczne utrwalenie w gruncie rzeczy oferuje nam wiele kosmetyków do stylizacji włosów. Sprawdźmy więc jakie:

  • Pomady do włosów mimo najmocniejszego efektu utrwalenia fryzury nie powoduje obciążenia i sklejenia włosów. Tym samym włosy są elastyczne i przyjemne w dotyku.

  • Lakiery do włosów, które najczęściej na opakowaniu mają napisane elastyczne, flexible, modelujące zdecydowanie utrwalą fryzurę bez efektu jej obciążenia.

  • Pianki przeznaczone do włosów kręconych często nie sklejają loków co zapewnia im efekt elastycznego ułożenia.

  • Guma do włosów daje doskonały efekt elastycznego utrwalenia. Sprawi ona, że nawet na wietrze czy deszczu włosy będą sprężyste, a fryzura utrwalona.

Jak stosować produkty elastycznie utrwalające włosy?

To, że produkt daje efekt elastyczności nie oznacza, że nie możemy przesadzić z ilością nakładanego preparatu na włosy. Aby uzyskać efekt sprężystych włosów stosujmy się ściśle do zaleceń producentów na opakowaniach kosmetyków. Lakiery do włosów rozpylaj wyłącznie na długości włosów z dalekiej odległości. Pomady, kremy, gumy stosuj w niewielkiej ilości rozcierając produkt w dłoniach. W tym przypadku mniej znaczy lepiej!

Na koniec szybka porada fryzjera Macieja Wróblewskiego na odświeżenie włosów - “Jeśli musisz często rozczesywać włosy i zmieniać fryzurę, stosuj lakiery elastyczne, tzw. suche. Nie kleją się do rąk, nie zlepiają włosów, wysychają w oka mgnieniu. Taki lakier łatwo się wyczesuje, więc włosy nie tracą elastyczności i świeżości nawet po kilku aplikacjach.” Szeroki wybór kosmetyków elastycznie utrwalający włosy znajduje się w naszym sklepie.

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Elastyczne utrwalenie (100)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: