Kosmetyki do stylizacji włosów

liczba produktów: 993
Kosmetyki do stylizacji włosów

Jaki kosmetyk do stylizacji włosów? czytaj

Każdego dnia staramy się dbać o włosy, aby dodawały nam uroku i podnosiły naszą samoocenę. Prawidłowa pielęgnacja, a następnie odpowiednia stylizacja sprawiają, że włosy układają się i wyglądają wspaniale. Najważniejszym krokiem w odpowiedniej stylizacji jest dobór odpowiednich kosmetyków zgodnych z potrzebami włosów i efektem jaki chcemy uzyskać.

Podstawowe błędy w stylizacji włosów

Mimo, że wiemy co wpływa korzystnie, a co nie na nasze włosy często jednak popełniamy błędy w ich stylizacji. Zobaczmy jak robić to z głową:

 • Sama pielęgnacja jest początkiem stylizacji fryzury. Pamiętajmy, aby włosy myć dwukrotnie, po czym dokładnie je spłukujemy, a następnie stosujemy odżywkę odpowiednią do potrzeb włosów.

 • Włosy czesz odpowiednimi akcesoriami, aby nie doprowadzić do podrażnienia skóry głowy.

 • Przed zastosowaniem urządzenia emitującego ciepło zastosuj środek termoochronny w celu zabezpieczenia włosów przed wysuszeniem i wysoką temperaturą.

 • Susz włosy dokładnie, a na koniec zastosuj chłodne powietrze, aby domknąć łuski włosa. Tylko prawidłowo wysuszone włosy będę się doskonale układały.

 • Kosmetyki do stylizacji dobieraj zgodnie z potrzebami włosów i stosuj z umiarem, aby nie doprowadzić do nadmiernego obciążenia włosów.

 • Lakier do włosów rozpylaj z odległości ok. 30 cm, aby nie pozostawia białego osadu na włosach.

 • Aby wygładzić fryzurę po ułożeniu wystarczy spryskać dłonie lakierem do włosów i przeciągnąć po włosach.

Jakie kosmetyki polecane są do stylizacji i jakie jest ich przeznaczenie?

Istnieje wiele kosmetyków do stylizacji włosów w zależności od formuły, działania i właściwości. Część z nich jest wybierana przez Was częściej, a więc sprawdźmy ich działanie.

 • Lakier do włosów - utrwala fryzurę, chroni przed wilgocią i wiatrem, a dodatkowo pomaga w momencie elektryzowania się włosów.

 • Pianka do włosów - w zależności od rodzaju wspaniale dodaje objętości lub ułatwia skręt włosów.

 • Żel do włosów - produkt do utrwalenia i nabłyszczenia fryzury. Kosmetyk ten ma mocne działanie usztywniające włosy, ale nie wysusza włosów.

 • Guma do włosów - kosmetyk o lekkiej, delikatnej konsystencji, który jest bardzo plastyczny. Dzięki zastosowaniu gumy jesteśmy w stanie wykreować niemal każdą fryzurę. W zależności od rodzaju na rynku znajdują się gumy matujące lub nabłyszczające.

Tylko zdrowe włosy, odpowiednio poddane stylizacji przy użyciu odpowiednio dobranych kosmetyków wyglądają pięknie każdego dnia.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Filtr

kasuj

Stylizacja (993)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: