Dia Richesse 4 | Półtrwała farba do włosów - kolor 4 brąz 50ml
Dia Richesse 4 | Półtrwała farba do włosów - kolor 4 brąz 50ml 48,00 zł

L'Oréal Professionnel Dia Richesse 4 | Półtrwała farba do włosów - kolor 4 brąz 50ml

48,00 zł

96,00 zł / 100 ml

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Opis
Kolor: 4 brąz Półtrwała farba Loreal Dia Richesse umożliwia nowoczesna koloryzację ton w ton w domowym zaciszu. Preparat nie posiada w składzie amoniaku, dzięki czemu nie niszczy wrażliwych i delikatnych pasm. Umożliwia odświeżenie obecnego koloru, a także rozjaśnienie pukli o 1,5 tonu. Farba pokrywa do 70% siwych włosów. Bezzapachowa formuła uprzyjemnia proces koloryzacji, a efekty są widoczne do sześciu tygodni. Farba Loreal Dia Richesse oferuje naturalne, mocno napigmentowane i błyszczące pasma bez efektu sztuczności. Zjawiskowe refleksy, naturalne przejścia tonalne oraz zdrowe i błyszczące pukle - to właśnie zapewnia ten niesamowity specyfik. Pojemność: 50ml
UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno. Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.
Pamiętaj również o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu.
Sposób użycia
• Wybrany odcień farby połącz z odpowiednim oxydantem (jego stężenie dobierz w zależności od oczekiwanych rezultatów oraz stanu wyjściowego włosów) w proporcji 1:1,5. • Stworzoną mieszankę aplikuj na suche, nieumyte włosy. • Pozostaw na włosach 5-20 minut, w zależności od oczekiwań i kondycji pasm. • Dokładnie spłucz. • Umyj włosy szamponem po zabiegu koloryzacji lub nałóż odżywkę bądź maskę, która zamknie łuski włosa i zapewni trwałość koloru. • Szczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.