Smartbond Set | Zestaw wzmacniający włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania: krok 1 Additive 500ml + krok 2 Pre-Shampoo 2x500ml
Smartbond Set | Zestaw wzmacniający włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania: krok 1 Additive 500ml + krok 2 Pre-Shampoo 2x500ml 850,99 zł

L'Oréal Professionnel Smartbond Set | Zestaw wzmacniający włosy podczas koloryzacji i rozjaśniania: krok 1 Additive 500ml + krok 2 Pre-Shampoo 2x500ml

850,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Kuracje do włosów
Opis
Zestaw Loreal Smartbond Set to profesjonalne rozwiązanie pielęgnujące włosy podczas zabiegów koloryzacji, rozjaśniania i dekoloryzacji.

W skład zestawu wchodzą:
- Step 1 Additive - substancja dodawana do specyfiku do koloryzacji lub dekoloryzacji
- Step 2 Pre-Shampoo - substancja myjąca i pielęgnująca do stosowania po koloryzacji/rozjaśnianiu, a przed właściwym myciem szamponem
- miarka do odmierzania produktów

Produkty Loreal Smartbond chronią i pielęgnują włosy podczas najbardziej wyczerpujących zabiegów fryzjerskich: farbowania, rozjaśniania czy dekoloryzacji. Specyfiki Smartbond sprawiają, że włosy stają się bardziej miękkie, mocniejsze i błyszczące, a substancje chemiczne nie wpływają negatywnie na ich kondycję.

Smartbond wzmacnia włosy głęboko we włóknach i nie jest wymywany przez szampony. Sposób nakładania farby czy rozjaśniacza pozostaje bez zmian (bez przedłużania zabiegu, bez konieczności zmiany utleniacza).

Additive oraz Pre-Shampoo doskonale współgrają z farbami i rozjaśniaczami marki Loreal. Ten dwustopniowy proces umożliwia ochronę i pielęgnację kosmyków podczas zabiegów fryzjerskich. Koniec ze zniszczonymi i zmatowionymi puklami po koloryzacji czy rozjaśnianiu!

Produkty Smartbond zostały wzbogacone o kwas maleinowy - to on minimalizuje uwrażliwienie włosów i zapobiega osłabieniu i łamliwości pasm po farbowaniu. Za zmiękczenie i elastyczność czupryny odpowiadają z kolei polimery i ceramidy. Dzięki nim efekt po zabiegu jest wprost olśniewający! Już pierwsze dotknięcie włosów po farbowaniu czy koloryzacji zachwyca i wprawia w zdumienie - czy włosy po tak wyczerpującym zabiegu mogą być tak miękkie, przyjemne w dotyku, lekkie i błyszczące? Okazuje się, że tak!

Zestaw Smartbond polecany jest do stosowania podczas każdego zabiegu koloryzacji czy rozjaśniania. Specyfiki w żaden sposób nie zmieniają intensywności działania rozjaśniacza, nie powodują także wydłużenia czasu koloryzacji. Zapewniają jedno - maksymalną ochronę i pielęgnację włosów bez negatywnych skutków ubocznych.
Sposób użycia
Zestaw przeznaczony jest do użytku w dwóch krokach w trakcie zabiegów koloryzacji, dekoloryzacji i rozjaśniania.

KROK 1 - ADDITIVE do wszystkich rodzajów włosów. Jedna miarka dozuje 4ml kroku 1.
1. Produkt do koloryzacji lub dekoloryzacji należy wymieszać z rekomendowanym do niego oksydantem jak zwykle.
2. W przypadku produktu do:
- dekoloryzacji - na każde 15g (1/2 oz) pudru lub pasty rozjaśniającej należy dodać 4ml Additive.
- koloryzacji - na każdą 1 tubkę koloryzacji należy dodać 4ml Additive.
3. Mieszankę aplikować jak zwykle a następnie spłukać.
4. Nie myć włosów szamponem. Osuszyć je ręcznikiem.
5. Przejdź do kroku 2 postępując zgodnie ze wskazówkami.

KROK 2 - PRE SHAMPOO do użytku po kroku 1. Chroni i wzmacnia włosy z każdym myciem. Aplikować po spłukaniu produktu do koloryzacji lub dekoloryzacji.
1. Jedna pompka dozuje 4ml kroku 2.
2. W zależności od długości włosów aplikuj 4-8 pompek kroku 2 na długościach i końcach.
3. Aby dokładnie rozprowadzić produkt, przeczesz włosy grzebieniem.
4. Pozostaw na 10min w temperaturze pokojowej a następnie spłucz.
5. Umyj włosy szamponem i zaaplikuj odżywkę pielęgnującą.

Ostrzeżenia: Postępuj zgodnie z instrukcją. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Zawsze stosuj rękawice ochronne jednorazowego użytku. Wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.