Pure Badger | Pędzel do golenia z włosiem z borsuka
Pure Badger | Pędzel do golenia z włosiem z borsuka 329,99 zł

Mason Pearson Pure Badger | Pędzel do golenia z włosiem z borsuka

329,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: GLS (wysyłka 24h) 0 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Rodzaj
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Ciało
Opis
Mason Pearson Pure Badger Shaving Brush to pędzel do golenia z włosiem z borsuka. Ten typ pędzla doskonale sprawdzi się podczas pracy z mydłem w kostce. Z kolei wersja Super Badger będzie lepiej współpracować z kremem do golenia.

Marka Mason Pearson ma na uwadze dobrobyt zwierząt i nie przyczynia się do ich krzywdy. Włosie do szczotek i pędzli zostaje zbierane podczas okresu linienia zwierząt, podczas gdy ocierają się one o drzewa czy inne elementy krajobrazu. Drugim sposobem pozyskiwania włosia jest otrzymywanie go w formie produktu ubocznego z przemysłu mięsnego.
Mason Pearson nie hoduje zwierząt specjalnie dla ich włosia.

Oto najwyższa półka wśród męskich akcesoriów. Brytyjska marka stawia na kunszt, klasę, unikalne ręczne tworzenie swoich narzędzi oraz najwyższą jakość gotowych produktów. Obok szczotek do włosów czas teraz na pędzel do golenia. Elegancki, doskonale wyważony, o miękkim naturalnym włosiu z borsuka, zaprojektowany przez znanego projektanta pędzel będzie pełnił nie tylko funkcję praktyczną. To także prawdziwy gadżet i dobro luksusowe, którego posiadaniem mogą poszczyć się tylko nieliczni mężczyźni.

Luksusowy pędzel do golenia Mason Pearson Pure Badger Shaving Brush wytwarza obfitą pianę i bardzo dokładnie nakłada ją na skórę, by rozpocząć zabieg golenia. Nie podrażnia naskórka i nie powoduje dyskomfortu.

Wysokość: 12cm

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

* Zamieszczając OCENĘ akceptujesz nasz Regulamin