Comb Coral | Grzebień do włosów
Comb Coral | Grzebień do włosów 52,99 zł

Tangle Teezer Comb Coral | Grzebień do włosów

52,99 zł

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: Orlen Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Produkt obecnie niedostępny

Wpisz poniżej swój adres e-mail. Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Przesyłając formularz, akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
Zobacz pozostałe produkty z linii: Back-Combing
Opis
Tangle Teezer Comb Coral to rewolucja w stylizacji cienkich i przyklapniętych włosów. Szczotka przypominająca odrobinę grzebień (dwa rzędy krótszych i dłuższych ząbków) fenomenalnie rozczesuje pasma, jednak może być wykorzystywana znacznie szerzej!

Dzięki niezwykłemu wyglądowi i precyzyjnie umieszczonym ząbkom jest w stanie doskonale uchwycić każdy włosek, by go maksymalnie unieść, ułatwić tapirowanie i zwiększyć optycznie gęstość fryzury.

Tangle Teezer Comb Coral to również niezastąpione narzędzie podczas prostowania włosów prostownicą. Szczotka maksymalnie wygładza i utrzymuje w jednym miejscu pukle, przez co proces prostowania daje zdumiewające rezultaty. Tak szybkiej i fachowej stylizacji czupryny jeszcze nie doświadczyłaś, to pewne!

Szczotka posiada również praktyczny szpikulec, który ułatwia precyzyjne dobieranie pojedynczych kosmyków czy robienie ultraprostych przedziałków.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.