Majirel Glow | Rozświetlająca trwała farba do włosów - kolor L.13 50ml
Majirel Glow | Rozświetlająca trwała farba do włosów - kolor L.13 50ml 87,99 zł

L'Oréal Professionnel Majirel Glow | Rozświetlająca trwała farba do włosów - kolor L.13 50ml

87,99 zł

175,98 zł / 100 Mililitry

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Liczba sztuk na magazynie: 2

Kolor
Pojemność
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Farby
Opis
Kolor: L.13

Poznaj innowacyjną farbę do włosów! Loreal Majirel Glow to rozświetlająca trwała farba do włosów, która daje niesamowite refleksy, ożywia pasma, rozświetla uczesanie oraz oferuje naturalne chłodne tony. Po koloryzacji twarz natychmiast staje się promienna, jakby otulona rozświetlającą aureolą z błyszczących włosów, a chłodne tony farby sprawiają, że żadne zaczerwienienia czy wypieki na cerze nie są podkreślone, a wręcz przeciwnie - zgrabnie zatuszowane.

Farba Loreal Majirel Glow to prawdziwa innowacja w koloryzacji. Ten specyfik pozwala uzyskać trwały kolor pasm, wyjątkowy połysk oraz rozświetlenie. Cechą charakterystyczną tego kosmetyku jest fakt, iż zapewnia wyłącznie ultrachłodne refleksy.

Marzysz o kolorze, który jest zarówno świetlisty, jak i naturalny? Rozwiązaniem jest farba Loreal Majirel Glow! To doskonała opcja zarówno dla młodych kobiet wchodzących w świat koloryzacji, jak i pań, które cenią naturalny efekt farbowania oraz marzą o rozświetleniu matowych pukli.

Zalety farby Loreal Majirel Glow:
• do 80% więcej chłodnych refleksów na włosach
• doskonały kosmetyk do neutralizacji pasm
• ponad 50% więcej jasnych refleksów
• 4 razy bardziej naturalny efekt koloryzacji
• pozwala na rozjaśnienie do 3 tonów

Pojemność:
50ml

Farba Loreal Majirel Glow nie jest przeznaczona do pokrywania siwych włosów.

Szczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje się w opakowaniu.


UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno TUTAJ.
Dopasuj jego stężenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.

Pamiętaj również o właściwej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj więcej na naszym blogu.Seria Glow została stworzona do wszystkich odcieni włosów. Oferuje zarówno jasne, jak i ciemne tony, a efekt końcowy jest w największym stopniu uzależniony od wyjściowego koloru włosów, stężenia oksydantu oraz ilości siwych włosów.
Poniżej znajduje się pełna paleta odcieni pokazująca, jakie kolory można uzyskać na włosach o różnej jasności, stosując jasne (skrót farby L, czyli Light) lub ciemne odcienie (skrót farby D, czyli Dark) farby.

Loreal Majirel Glow - paleta odcieni

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.