platinum® Glacial Blue Collection | Zestaw: prostownica ghd platinum® + torba termoochronna
platinum® Glacial Blue Collection | Zestaw: prostownica ghd platinum® + torba termoochronna 1 533,86 zł

ghd platinum® Glacial Blue Collection | Zestaw: prostownica ghd platinum® + torba termoochronna

1 533,86 zł

Zobacz pozostałe produkty z linii: Akcesoria do włosów
Opis
W skład zestawu ghd platinum® Glacial Blue Collection wchodzą:
• prostownica ghd platinum® w limitowanym niebieskim kolorze
• elegancka torba termoochronna.

 Innowacyjna prostownica ghd platinum® wykorzystuje bezpieczniejszą dla włosów temperaturę i zapewnia optymalne efekty stylizacyjne już po jednym przeciągnięciu. Co więcej, dowiedziono, że włosy po jej użyciu są zdrowsze, mocniejsze i bardziej błyszczące. Opatentowana technologia tri-zone™ sprawia, że ghd platinum® działa szybciej i efektywniej: wystarczy jedno przeciągnięcie, aby wyprostować, podkręcić i ułożyć włosy, nie narażając ich przy tym na utratę zdrowia. 
 ghd platinum® utrzymuje nieustannie stałą temperaturę dzięki technologii tri-zone™, którą wykorzystuje wyłącznie marka ghd. Technologia ta sprawia, że ghd platinum® umożliwia uzyskiwanie najlepszych efektów w kwestii zdrowia i stylizacji, redukując łamliwość włosów o przeszło 50% i zwiększając ich połysk o 20%. 
Opracowana przez naukowców ghd, inteligentna technologia tri-zone™, wykorzystuje trzy czujniki w każdej płytce, gwarantując optymalną temperaturę do stylizacji włosów. Temperatura ta utrzymuje się równomiernie na całych płytkach podczas stylizacji. Czujniki dają pewność, że nie ma nagłego wzrostu ani spadku temperatury, co mogłoby mieć negatywny wpływ na zdrowie włosów i efekt stylizacji. Bezpieczniejsza dla włosów temperatura utrzymuje się przez cały czas na całej powierzchni płytek. Jak dowiedziono, prostownica ghd platinum® jest również łagodniejsza dla koloru włosów.

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco