Lakiery wygładzające do włosów

liczba produktów: 43
Lakiery wygładzające do włosów

Jaki lakier wygładzający? czytaj

Gładkie włosy zawsze są w modzie, ale zachwycają tylko wtedy, gdy fryzura jest ujarzmiona i nie ma w niej odstających, niesfornym kosmyków. Rynek oferuje wiele kosmetyków do stylizacji, które pozwolą nam uzyskać efekt wygładzenia włosów. Jednak tylko szczegółowe zapoznanie się sposobem użycia danego produktu, pozwala uzyskać zadowalające efekty.

Dlaczego warto wygładzać włosy?

Wygładzone włosy wyglądają lepiej - są ożywione, ich barwa podkreślona i nabierają głębi. Gładka powierzchnia włosa odbija światło, co sprawia, że błyszczą, a twarz zyskuje piękną ramę. Zupełnie inaczej jest w przypadku włosów, których powierzchnia jest nierówna i chropowata. Wówczas padające na nie światło jest rozproszone, a wtedy włosy wyglądają na matowe, a ich kolor jest nijaki. Lakiery wygładzające włosy świetnie sprawdzą się przy stylizacji gładkich fryzur typu koki w hiszpańskim stylu, a także takich, które mają wyglądać na bardzo naturalne, ponieważ ujarzmią pojedyncze kosmyki i utrzymują fryzurę w formie.

Jak działają lakiery wygładzające włosy?

Lakiery wygładzające scalają włosy po stylizacji. Pomagają nam pozbyć się problemu, jakim jest stałe radzenie sobie z niesfornymi kosmykami. Lakiery wygładzające skutecznie poradzą sobie z puszącymi się pasmami, ujarzmią pojedyncze włoski i utrzymają formę nadaną fryzurze.  Zapewniają też ochronę od wiatru i promieniowania UV.

Co powinien zawierać lakier wygładzający?

Lakier wygładzający powinien mieć w swoim składzie substancje, które wnikają w uszkodzone struktury włosa, a także filtry przeciwsłoneczne. Świetnie sprawdzą się produkty zawierające składniki imitujące cement komórkowy. Dobrym składnikiem są również substancje antystarzeniowe, np. wyciąg z roślin lub kawioru. Należy natomiast unikać kosmetyków zawierających alkohol, ponieważ bardzo wysuszają włosy.

Jak nakładać lakier wygładzający?

Najlepiej jednocześnie suszyć i lakierować włosy, wówczas powietrze wylatujące z suszarki pełni rolę narzędzia do stylizacji. Lakier należy rozpylać w tym kierunku, w którym kierujemy strumień powietrza. Dzięki takiemu sposobowi można ułożyć różne fryzury, np. gładkie włosy, fale lub efekt uczesania wiatrem. Można też spryskać dłonie lakierem, a potem przeczesać nimi włosy na całej długości. Wówczas włosy od razu staną się gładsze i ujarzmimy naszą fryzurę.


Idealnie gładkie włosy cechują się zdrowym blaskiem i zachwycają głębią koloru. Dlatego w czasie pielęgnacji i stylizacji robimy wszystko, aby taki efekt osiągnąć. W naszym sklepie znajdziecie szeroki asortyment lakierów, które pozwolą wygładzić włosy.

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Wygładzające (43)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: