Lakiery i spray'e nabłyszczające włosy

liczba produktów: 69
Lakiery i spray'e nabłyszczające włosy

Jaki lakier nabłyszczający? czytaj

Włosy, które lśnią naturalnym blaskiem robią ogromne wrażenie, ponieważ wydobywają kolor, a także stanowią piękną oprawę dla naszej twarzy. Dlatego wiele kobiet w codziennej stylizacji stawia na pełne blasku włosy. W tym celu wybierają produkty, które jednocześnie nabłyszczają kosmyki, lecz przy tym ich nie obciążając.

Do jakich włosów są przeznaczone lakiery nabłyszczające?

Lakiery nabłyszczające najbardziej polecane są dla kobiet z farbowanymi włosami. Jednak lepiej unikać tych mocno utrwalających. Lakiery nabłyszczające doskonale podkreślą kolor i sprawią, że będzie on intensywniejszy. Dodatkowo lakiery te wygładzają puszące się kosmyki, a także utrzymują fryzurę oraz ujarzmiają niesforne pasma.

Co sprawia, że włosy błyszczą po zastosowaniu lakierów nabłyszczających?

W lakierach nabłyszczających zawarta jest specjalna formuła laminowania pasm. Pomaga ona uszczelnić łuskę włosa i zatrzymać pigment. Dzięki temu włosy farbowane zachowują kolor na dłużej i pięknie się błyszczą.

Co powinien zawierać lakier nabłyszczający?

Lakiery nabłyszczające zawierają substancje, które nadają połysk włosom. Najczęściej jest to elastyczna forma silikonu, która sprawia, że połysk jest dyskretny. Lakiery nabłyszczające mogą też zawierać witaminę B5, witaminę E lub pantenol, które nie tylko nadają połysk, ale też nawilżają włosy. Jeżeli chcemy zapewnić włosom wyjątkowy połysk, wówczas powinniśmy szukać produktów, które w swoim składzie zawierają cyklometikon.

Jak nakładać lakier nabłyszczający?

Lakiery nabłyszczające nakłada się w niewielkich ilościach, zwłaszcza u nasady głowy, aby nie obciążyć włosów. Ułożoną fryzurę należy spryskać lakierem z odległości ok. 30 cm. Podczas spryskiwania najlepiej zataczać kręgi dłonią, co pomoże nałożyć preparat równomiernie. Jeżeli potrzebujemy silniej utrwalić fryzurę, wówczas spryskujemy włosy z niewielkiej odległości.

Jak uzyskać jeszcze bardziej błyszczące włosy?

Osoby, którym zależy na wyjątkowym blasku mogą skorzystać z pewnego triku. Należy zmieszać lekki brokat z lakierem nabłyszczającym w spray’u i spryskać włosy taką mieszanką. Pomoże to uzyskać wyjątkowy połysk oraz doskonale utrwalić fryzurę. Jednak pełny efekt takiego działania będzie widoczny dopiero w świetle reflektorów, ponieważ drobinki odbijają światło co powoduje, że włosy wyglądają na naprawdę wygładzone i błyszczące.

Połysk na włosach pomogą nam uzyskać lakiery nabłyszczające. U nas znajdziecie ogromny wybór lakierów, które pozwolą Wam uzyskać blask na włosach, bez efektu ich obciążenia

 

 

 

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nabłyszczające (69)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: