Pianki zwiększające objętość włosów

liczba produktów: 66
Pianki zwiększające objętość włosów

Jakie pianki zwiększają objętość? czytaj

Która z nas nie marzy o gęstych i pełnych życia włosach? Pianka do włosów to kosmetyk, który ma nam pomóc w ich stylizacji. Jego głównym zadaniem jest uniesie włosów u nasady oraz dodanie objętości. Wystarczy odrobina pianki dodającej objętości, aby nasza fryzura zupełnie się odmieniła!

Jak działają pianki nadające objętość?

Ich działanie zawdzięczamy głównie zawartych w nich składnikom filmotwórczym oraz cząsteczkom silikonowym. Pomagają one w unoszeniu włosów od nasady. Sprawiają również, że fryzura staje się pełna objętości. Wybierajmy pianki do włosów, które bogate są w substancje odżywcze i jednocześnie odżywią, nawilżą, a także ochronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak powinna wyglądać aplikacja pianki do włosów?

W celu dodania objętości włosom najlepiej jest aplikować piankę grzebieniem. Nakładamy na dłonie niewielką ilość produktu, po czym przenosimy go na grzebień i czeszemy u nasady. Oprócz zwiększenia objętości chcesz podkreślić skręt włosów? Wgniataj piankę od końcówek, idąc ku górze. Następnie wysusz włosy lub pozwól im wyschnąć naturalnie. Pamiętajmy o tym, aby nie przesadzać z ilością produktu. Kiedy nałożymy go za dużo, efekt może być odwrotny od tego, jakiego oczekujemy. Włosy będą obciążone i oklapnięte. Jeśli są one wyjątkowo cienkie, to dla zwiększenia objętości możemy w nie wczesać odrobinę pianki, gdy już są suche.

Jakie efekty daje stylizacja pianką nadającą objętość?

Dzięki zastosowaniu pianki dodającej objętości włosy są uniesione, sprężyste, a przede wszystkim pełne objętości. Pianka wspomaga formowanie fryzury, uzyskanie efektu fal lub loków. Utrwala włosy i chroni przed wilgocią. Jeśli dobrze nałożymy piankę, będą usztywnione, a jednocześnie unikniemy ich sklejenia. Zapobiega ona również elektryzowaniu się i puszeniu włosów. Dobrze dobrana pianka nada fryzurze nie tylko objętość, ale też blask.

Pianki do włosów to produkty, które optycznie zagęszczają włosy i sprawiają, że zyskują na objętości. Ułatwią nam codzienną stylizację i zapewnią trwałość fryzurze. Przejrzyj ofertę naszego sklepu – tutaj znajdziesz wiele profesjonalnych pianek nadających włosom objętości..

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nadające objętość (66)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: