Pianki do włosów tekstyruzujące

liczba produktów: 4
Pianki do włosów tekstyruzujące

Jaka pianka teksturyzująca? czytaj

Włosy nie zawsze naturalnie układają się tak, jak chcemy. Często jest tak, że efekt końcowy po ich wysuszeniu nam nie odpowiada. Co zrobić, żeby lepiej wyglądały? Warto stosować kosmetyki do stylizacji, takie jak m.in. pianki teksturyzujące. Dowiedz się więcej o tym, jak ich używać w naszym poradniku.

Jak działa pianka teksturyzująca do włosów?

Głównym zadaniem tego kosmetyku jest nadawanie objętości oraz unoszenie włosów od nasady. Dzieje się tak dzięki kombinacji wyselekcjonowanych składników filmotwórczych, a także cząsteczek silikonowych. Pianki mogą mieć różne właściwości – wygładzające, podkreślające skręt czy właśnie teksturyzujące – wpływające na strukturę włosów. Wiele z nich zawiera substancje nawilżające, odżywiające, wspomagające zachowanie koloru czy chroniące przed wysoką temperaturą oraz promieniowaniem UV.

Jakie efekty daje stosowanie pianek teksturyzujących?

Pianka pozwala nam modelować włosy i nadaje im pożądany przez nas kształt. Dzięki nim fryzura utrzymuje się przez wiele godzin, jest trwała i nie niszczy się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pozwalają podkreślić skręt włosów, a także unoszą je i sprawiają, że są pełne objętości. Nadają włosom strukturę.

Jak stosować pianki teksturyzujące?

Pianka podkreśli naszą fryzurę, jeśli będziemy ją odpowiednio stosować. Według stylistów marki Look Expert produkt najlepiej jest nakładać na świeżo umyte włosy, delikatnie osuszone ręcznikiem i przeczesane grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Aplikacja zależy również od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Gdy zależy nam na ich odbiciu od skóry głowy, nakładamy ją przy nasadzie włosów. W przypadku, gdy chcemy podkreślić ich skręt, wgniatamy ją od końcówek ku górze, a dla wzmocnienia loków możemy dodatkowo użyć suszarki z dyfuzorem. Pamiętajmy, aby uważać z ilością produktu – jego nadmiar sprawia, że włosy będą oklapnięte.

Pianki teksturyzujące pomogą nam w ułożeniu fryzury o kształcie, jakiego pragniemy. Dzięki nim włosy będą pełne życia i objętości. W naszym sklepie mamy duży wybór takich kosmetyków – przejrzyj ofertę i wybierz coś, co pomoże Ci w codziennej stylizacji fryzury.

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Teksturyzujące (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: