Kremy matujące do włosów

liczba produktów: 11
Kremy matujące do włosów

Jaki krem matujący? czytaj

Matowe wykończenie włosów staje się coraz bardziej popularne. Jednak trzeba pamiętać, że efekt ten nie pasuje każdemu ułożeniu włosów. Najlepiej efekt matowych włosów wygląda przy zmierzwionych włosach, za to nie najlepiej prezentuje się vna wyprostowanych kosmykach.

Jaki efekt uzyskamy z pomocą kremu matującego?

Kremy matujące, tak jak pozostałe kremy do stylizacji pozwolą ułożyć włosy w interesujący sposób. Najlepiej jednak sprawdzają się przy włosach krótkich, lecz również znajdują swoje zastosowanie przy utrwaleniu fal i loków.

Co powinny zawierać kremy matujące?

Kremy matujące przede wszystkim powinny mieć w swoim składzie D-Pantenol, który nawilża, wzmacnia i pogrubia włosy. Warto również szukać w składzie Benzofenonów, które ochronią nasze włosy przed szkodliwych wpływem czynników zewnętrznych.

Jak nakładać krem matujący?

Krem matujący nakładamy na wilgotne włosy. Kosmetyk najpierw rozgrzewamy w dłoniach – to pozwala go lepiej rozprowadzić na włosach. W czasie aplikacji kremu równocześnie układamy kształt fryzury, którą chcemy uzyskać. Gdy włosy już wyschną przeczesujemy je palcami, aby aktywować matowy efekt.

Matowy efekt na włosach cieszy się coraz większym powodzeniem. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór kremów matujących, które pozwolą nam właśnie taki efekt uzyskać, a przy okazji odżywią i nie obciążą naszych włosów.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Matujące (11)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: