Nabłyszczające pasty, gumy i pomady do włosów

liczba produktów: 25
Nabłyszczające pasty, gumy i pomady do włosów

Jakie pasty, gumy i pomady nabłyszczające? czytaj

Twoim włosom brakuje blasku? Chcesz, aby twoja fryzura nie była matowa? W tym przypadku pomogą nam pasty, gumy i pomady nabłyszczające. Są to produkty służące do stylizacji i układania włosów, zwłaszcza krótkich lub do kształtowania fryzur takich jak np. loki. Niektóre z nich dadzą nam także efekt upragnionego połysku!

Pasty, gumy i pomady nabłyszczające – czym charakteryzują się te produkty?

Są to produkty, których zadaniem jest końcowe utrwalenie fryzury. Pasty i gumy mają podobne działanie, jednak mogą różnić się konsystencją. Pomady są to kosmetyki służące do modelowania męskich fryzur. Mogą być robione na bazie wosku i wody lub oleju. Wspólną cechą tych wszystkich produktów jest to, że nadają fryzurze ostateczny kształt i utrzymują go przez wiele godzin. Te nabłyszczające dodatkowo są bogate w składniki nadające połysk.

Jaki efekt uzyskamy dzięki nabłyszczającym produktom do stylizacji?

Gumy czy pasty doskonale utrwalają nawet najbardziej niesforne włosy. Dzięki nim fryzura pozostaje niezmieniona przez długi czas. Możemy dowolnie je modelować i kształtować np. zaczesać do tyłu lub zrobić tzw. „artystyczny nieład”. Te, które dodatkowo mają właściwości nabłyszczające pozwolą nam na uzyskanie na włosach niezwykłego blasku. Ciesz się lśniącą fryzurą!

Jak nakładać produkty nabłyszczające do stylizacji?

W większości przypadków produkty nabłyszczające należy nakładać na suche włosy, jednak niektóre z nich mogą służyć do aplikacji na wilgotne kosmyki. Najlepiej jest rozetrzeć je w dłoniach – będą wtedy lepiej utrwalać fryzurę. Następnie układamy włosy palcami, formując je i modelując według własnego uznania. Uważajmy, aby nie przesadzić z ilością produktu. Jego nadmiar może obciążyć włosy i sprawić, że zamiast mieć naturalny połysk, będą wyglądały na przetłuszczone.

Odpowiednio dobrane produkty do stylizacji pomogą nam uzyskać fryzurę pełną blasku, a dodatkowo niezwykle trwałą. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór tego typu kosmetyków – wybierz odpowiedni dla siebie, a modelowanie włosów stanie się prostsze!

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Nabłyszczające (25)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: