Pasty, gumy i pomady teksturyzujące włosy

liczba produktów: 66
Pasty, gumy i pomady teksturyzujące włosy

Jakie pasty, gumy i pomady teksturyzujące? czytaj

Niektóre fryzury wymagają odpowiedniej stylizacji, aby ich kształt spełniał nasze oczekiwania. Dotyczy to zazwyczaj krótkich cięć lub gdy nasze włosy są mocno pocieniowane. Jak je wtedy układać? Pomogą nam kosmetyki, takie jak pasty, gumy i pomady teksturyzujące. Ich zadaniem jest uniesienie i rozdzielenie pasm włosów oraz nadanie fryzurze wyjątkowego stylu. Co warto o nich wiedzieć?

Jaki efekt uzyskujemy dzięki produktom teksturyzującym?

Włosy przede wszystkim są utrwalone i nie zmieniają swojego kształtu przez wiele godzin. Takie pasty czy gumy modyfikują naturę włosa i nadają im strukturę. Najważniejsze w tego typu produktach jest to, aby nie obciążały włosów i nie sprawiały, że stają się szorstkie i niemiłe w dotyku. Powinny pozostać miękkie i wyglądać świeżo. Efektem ma być utrwalona fryzura o pożądanym przez nas kształcie. Włosy po użyciu tych produktów lśnią, są elastyczne i pełne objętości. Dobrze, jeśli zawierają glicerynę, która utrzyma ich nawilżenie na odpowiednim poziomie. Produkt powinien również chronić przed wilgocią. Niekorzystne warunki atmosferyczne – deszcz, śnieg często są przyczyną tego, że nasza fryzura nie wygląda dobrze

Jak nakładać produkty teksturyzujące?

Należy rozetrzeć ich niewielką ilość w dłoniach, po czym nałożyć na zazwyczaj suche włosy (w niektórych przypadkach producent może zalecać aplikowanie na wilgotne kosmyki). Pamiętajmy, aby nie przesadzać z ilością produktu – mogą bowiem być obciążone, wyglądać na przetłuszczone, a efekt może być wręcz odwrotny niż tego oczekiwaliśmy. Mimo, że gumy, pasty czy pomady stosowane są zazwyczaj do stylizacji krótkich włosów, to niektóre produkty pomogą nam także w utrwaleniu loków, fal czy nawet upięć.

Produkty teksturyzujące powinny przede wszystkim zapewniać trwałość fryzurze, a jednocześnie lekkość i naturalny wygląd. Pamiętajmy, aby stosować je z umiarem. W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę past, gum czy pomad, które ułatwią codzienną stylizację włosów.

 

Zwiń tekst

Filtr

kasuj

Teksturyzujące (66)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: