Pasty, gumy i pomady wygładzające włosy

liczba produktów: 5
Pasty, gumy i pomady wygładzające włosy

Jakie pasty, gumy i pomady wygładzają? czytaj

Nasze włosy nie zawsze są gładkie – czasem puszą się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych czy na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji. Marzysz o wygładzonej, perfekcyjnie ułożonej fryzurze? Spróbuj sięgnąć po produkty do stylizacji, które doskonale wygładzą Twoje włosy!

Czym charakteryzują się pasty, gumy i pomady?

Pasty służą do modelowania konkretnych partii fryzur. Istnieją takie, których składniki są dobrane tak, aby dawały efekt wygładzenia włosów. Oprócz tego usztywniają je i utrwalają. Dzięki temu fryzura pozostaje niezmieniona przez wiele godzin. Pomady pozwalają formować włosy w dowolny sposób. Dzielą się na olejowe i wodne – te drugie mają lżejszą konsystencję. Pomady są to typowo męskie produkty do stylizacji. Guma natomiast pozwala uzyskać efekt miękkiej, gładkiej i plastycznej stylizacji. Z reguły używa się jej na suche włosy. Im jej konsystencja będzie gęstsza, tym łatwiej nam będzie uzyskać ustrukturyzowaną fryzurę.

Jak nakładać produkty wygładzające?

Produkty takie jak pasty gumy i pomady służą przede wszystkim do stylizacji męskich i damskich krótkich fryzur. Nakłada się niewielką ilość kosmetyku na dłonie, rozciera, a następnie delikatnie aplikuje na włosy, formując w dowolny sposób kosmyki. Dzięki temu włosy są gładkie, nie odstają, a nasza fryzura zyskuje idealny dla nas kształt. Gumy czy pasty mogą czasem nam pomóc również w stylizacji długich lub półdługich włosów, gdy chcemy wygładzić końcówki lub utrwalić warkocz, kok, czy upięcie.

Jakich składników szukać w kosmetykach wygładzających włosy?

Warto zwrócić uwagę na te, które oprócz efektu wygładzenia, pozwolą zadbać również o odpowiednie nawilżenie włosów. Kiedy są suche, będą bardziej się puszyć, a ich układanie będzie sprawiało nam problem. Są to składniki, takie jak m.in. gliceryna, miód, pantenol, aloes.

Nosisz krótką fryzurę i zależy ci na odpowiednim wygładzeniu włosów? Koniecznie sięgnij po pastę, gumę lub pomadę, które pomogą w osiągnięciu takiego efektu. Zobacz ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz duży wybór produktów wygładzających do stylizacji włosów!

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Filtr

kasuj

Wygładzające (5)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: