Pasty, gumy i pomady wygładzające włosy

liczba produktów: 4
Pasty, gumy i pomady wygładzające włosy

Jakie pasty, gumy i pomady wygładzają? czytaj

Nasze włosy nie zawsze są gładkie – czasem puszą się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych czy na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji. Marzysz o wygładzonej, perfekcyjnie ułożonej fryzurze? Spróbuj sięgnąć po produkty do stylizacji, które doskonale wygładzą Twoje włosy!

Czym charakteryzują się pasty, gumy i pomady?

Pasty służą do modelowania konkretnych partii fryzur. Istnieją takie, których składniki są dobrane tak, aby dawały efekt wygładzenia włosów. Oprócz tego usztywniają je i utrwalają. Dzięki temu fryzura pozostaje niezmieniona przez wiele godzin. Pomady pozwalają formować włosy w dowolny sposób. Dzielą się na olejowe i wodne – te drugie mają lżejszą konsystencję. Pomady są to typowo męskie produkty do stylizacji. Guma natomiast pozwala uzyskać efekt miękkiej, gładkiej i plastycznej stylizacji. Z reguły używa się jej na suche włosy. Im jej konsystencja będzie gęstsza, tym łatwiej nam będzie uzyskać ustrukturyzowaną fryzurę.

Jak nakładać produkty wygładzające?

Produkty takie jak pasty gumy i pomady służą przede wszystkim do stylizacji męskich i damskich krótkich fryzur. Nakłada się niewielką ilość kosmetyku na dłonie, rozciera, a następnie delikatnie aplikuje na włosy, formując w dowolny sposób kosmyki. Dzięki temu włosy są gładkie, nie odstają, a nasza fryzura zyskuje idealny dla nas kształt. Gumy czy pasty mogą czasem nam pomóc również w stylizacji długich lub półdługich włosów, gdy chcemy wygładzić końcówki lub utrwalić warkocz, kok, czy upięcie.

Jakich składników szukać w kosmetykach wygładzających włosy?

Warto zwrócić uwagę na te, które oprócz efektu wygładzenia, pozwolą zadbać również o odpowiednie nawilżenie włosów. Kiedy są suche, będą bardziej się puszyć, a ich układanie będzie sprawiało nam problem. Są to składniki, takie jak m.in. gliceryna, miód, pantenol, aloes.

Nosisz krótką fryzurę i zależy ci na odpowiednim wygładzeniu włosów? Koniecznie sięgnij po pastę, gumę lub pomadę, które pomogą w osiągnięciu takiego efektu. Zobacz ofertę naszego sklepu, gdzie znajdziesz duży wybór produktów wygładzających do stylizacji włosów!

 

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Rodzaj włosów

Typ produktu

Filtr

kasuj

Wygładzające (4)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: