BB Bleach Easy Lift 7 | Rozjaśniacz w proszku 400g
BB Bleach Easy Lift 7 | Rozjaśniacz w proszku 400g 109,90 zł

Alfaparf BB Bleach Easy Lift 7 | Rozjaśniacz w proszku 400g

109,90 zł


Cena regularna: 115,01 zł
27,48 zł / 100 g

Najtańsza dostawa dla tego produktu to: ORLEN Paczka (wysyłka 24h) 9.99 zł.

Niski stan magazynowy

Waga filtry
Wysyłka dziś InPostem lub ORLEN Paczką
Złóż zamówienie w ciągu
Zamów dziś, wysyłka już jutro! Zamów dziś, wysyłka już w poniedziałek! Zamów dziś, wysyłka już we wtorek! Zamów dziś, wysyłka już w środę! Zamów dziś, wysyłka już w czwartek! Zamów dziś, wysyłka już piątek!
Zobacz pozostałe produkty z linii: Alfaparf
Opis
Alfaparf BB Bleach Easy Lift Bleaching Powder 7 to rozjaśniacz w proszku. Produkt współgra z utleniaczem Alfaparf Oxid'O.

Rozjaśniacz w proszku Alfaparf BB Bleach Easy Lift Bleaching Powder 7 stosuje się do włosów blond oraz jasny brąz. Jest w stanie rozjaśnić włosy aż o 7 tonów. Co ważne, proszek ma niebieski kolor, który podczas zabiegu doskonale neutralizuje niechciane żółte i pomarańczowe tony. W efekcie włosy zyskują idealnie chłodny i pełen głębi odcień bez ciepłych refleksów.

Rozjaśniacz Alfaparf BB Bleach Easy Lift Bleaching Powder 7 posiada świeży i przyjemny zapach, jest bardzo łatwy w przygotowaniu i zmieszaniu z innymi specyfikami, zapewnia kremową i jednolitą konsystencję, z którą pracuje się naprawdę bardzo szybko i pewnie.

Specyfik został wzbogacony olejem marula oraz kompleksem Bi-Bond Complex, który odbudowuje ubytki wewnętrznych i zewnętrznych struktur włosów. W efekcie włosy są zabezpieczone podczas zabiegu rozjaśniania, odpowiednio nawilżone i zregenerowane.

Pojemność:
400g
Sposób użycia
• Przygotować mieszankę w proporcjach 1:1 lub 1:3 rozjaśniacza i utleniacza Alfaparf Oxid’O (proporcje należy dostosować do techniki rozjaśniania).
• Pozostawić na max. 50 minut w zależności od pożądanego efektu.

Oceny 0 z 0

Sprzedawca nie gwarantuje, że recenzje zostały zamieszczone przez Konsumentów, którzy używali danego Towaru lub go nabyli. Szczegółowe zasady zamieszczania OCEN dostępne są tutaj

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

Oceń produkt

Publikując opinię akceptujesz nasz regulamin wystawiania recenzji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Konrad Gałązka prowadzący działalność MTEAM Konrad Gałązka w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu publikowania opinii. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji w polityce prywatności.