liczba produktów: 52
Cuccio

Dowiedz się więcej o marce Cuccio czytaj

Sukces Cuccio

W 1986 roku, linia Star Nails zdobyła nagrodę "Przedsiębiorca Roku" co dało wyraz i podkreśliło prestiż marki i uznanie konsumentów. Następnie, w 1999 roku została stworzona nowa seria Cuccio Naturalé, pierwsza, naturalna linia produktów przeznaczonych do intensywnej regeneracji paznokci, dłoni i stóp. Linia powstała na bazie osobistych doświadczeń Pana Cuccio w trakcie jego licznych podróży do Włoch, a dokładniej Toskanii. W rezultacie opracował produkty, które upiększają i dbają o klientki i klientów na całym świecie. Do dzisiaj, produkty należące do linii Cuccio Naturalé są stosowane w najlepszych uzdrowiskach i salonach piękności na całym świecie.

Rozwój przede wszystkim…

Obok aktywnie prowadzonej działalności gospodarczej, pan Anthony Cuccio podróżuje po świecie prowadząc liczne seminaria, aby pomagać uzdrowiskom i salonom piękności rozszerzać swoją działalność i zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Misją całej firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i niezwykłej skuteczności. Produkty Cuccio Naturalé nie są testowane na zwierzętach.

Historia Cuccio

Założycielem, prezesem i dyrektorem generalnym marki jest Anthony Cuccio, który wraz z Robertem Cuccio stali się prawdziwymi wizjonerami i znawcami trendów dzisiejszego przemysłu kosmetycznego. Ta para przedsiębiorców zbudowała swoją działalność w 1981 roku na kilku walizkach kosmetyków w Venice Beach w Kalifornii. W stosunkowo krótkim czasie firma stała się wielomilionową, globalną korporacją zajmującą się produkcją kosmetyków do paznokci i produktów do pielęgnacji ciała, stając się największym producentem tego typu kosmetyków na świecie.

Zwiń tekst

Filtruj

Cena

kasuj

Wybierz status

Wybierz producenta

Skład

Pojemność

Filtr

kasuj

Cuccio (52)

Powiadomienie o dostępności produktu

Pozostaw nam swoje dane jeżeli chcesz zostać poinformowany gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie.


Imię:
E-mail: